Superintendent’s All A Honor Roll
1st Grade
Carter Cates, Cassidy English, Dax Fregia, Aalyssia Gaddis, Jocelyn Garza, Jordan Lister, Ja’Marcus Ross, Deha’zraiye Simien, Justin Veitch, Alyssia Bloom, Brayden David, Christopher Hinson, Chelsea Perry, Mike Ramirez, Rionna Sparrow, Devin Wheeler, Wyndie Williams, Isai Acosta, Tristina Compton, Rashel Deville, Shylah Griffin, Bryce Landry, Brodrick Simmons, Login Cox, Aubree Lanham, Anesia Owens, Keontae Strother, Annie Brashear-Maynard, Jerrica Brown, Ruben Dorantes, Taylor Ellis, Yanira Artiga, Shakeitha Declouet, Chastin Gibbs, Asad Lauji, Wynter McLain, Jude Trussell, Ladasia Bundage, Manuel Christina, Sean Cole, Ne’A Moffett, Jazmine Schexnider, Elijah Steen, Halle Brown, Tristan Campbell, Ta’ron Riley, Angel Taylor, Aaliyah Gradnigo, James Bukowsky, Christopher Greer, Ty’kendria Miller, Rodney Pugh, Kenneth Mann III, Francisco Reyes, Destiny Baddgor, Kierstin Fisher, Zareena Hayat, Quincy Ledet, Cur’Tera Merritt, Kattie Touchette.

2nd  Grade
Nicholas Wilson, Jolee Tanner, Terron Brown, Letticia Ibarra, Dusty Ancelet, Shane Brandao, Jacob Danna, Jalen Jefferson, Alexya Lafleur, Amber Leleux, Abigail Luna, David Sargent, Abigail Stephens, Malena Warnell, Megan Neff, Jay’zn Robinson, Kay Waggoner, Destiny Taylor, Garret Birmingham, Shyana Solomon.

3nd  Grade
John Dallas, Donquenesha Harris, Skye Berry, Melvin Franklin, Trinity Harmon, Paul Ivory, Jasalyn McClelland, Joel Moreaux, Mariyah Orebo, Brian Rogers, Kayleigh Higginbotham, Sean Jeanis, James Celestin

Principal’s Honor Roll

1st  Grade
Jaela Ross, Ethan Doak, Sontee Jaimison, Kelby Newsome, Nicholas Provost, Alaine Althea Santos, Steven Wilkerson, Brenn Young, Brishon McDonald, Temecia Adams, Candace Brown, Merritt Brydson, Tristain Graham, Austin Raymer, Hunter Arnold, Nichols Breaux, Chavon Crawford, Kalen Green-Duhon, Jae’neishia Locks, Jackson Tims, Darien Williams, Kari’nisha Raney, Da’Vion Riggs, Allison Boatright, Angel Gaitan, Rocky Likevoang, Ervin Collins, Miche Crowder, Brielle Pollard, Keshaunia Winbush, Zackary Busby, Je’Nike Wills.

2nd  Grade
Charles Cotton, Heaven Polanco, Justin Sibley, Krystopher Welch, Manual Gomez, Donavon Guidry, Daijon Hunt, Essence Landry, Kalia Wilson, Brennon Girlinghouse, Aliya Mims, Venus Williams, Joshua Almeida, Alyssa Anzaldua, A’Niah Dugas, Roshni Lauji, Mary McCauley, Megan Richard, Jaydyn Steverson, Teshaun Teel, Angelina Tran, Michelle Niles, Radeesha Whitaker, A’lice Woods, Alissa Brown, Jayron Hudson, Kyle Kozak, Ezranequia Tatmon, Destiny Trower, Jasmine Castillo, Macie Licatino, Diane Mclemore, Shaelin Brown, Isaiah Chatman, Da’Kayla Johnson, Megan Matthews, Adam McNeil, Keaura Watson.

3nd  Grade
Cory Busby, Jalynne Burch, Davien Graham, Julia McKenzie, Jared Delattre, Kennedy Franklin, Mariah Mims, Naquan Platt, Kyle Stephenson, Chaka Watson, Dennis Wilkerson, Collyn Wilson, Julian Celestino, Ja’Qualan Coleman, Joenia Cotton, Kedrick Harris, Katelynn Lopez, Abby Mitchell, Reid Shirley, Katon Brown, Rita Jenkins, Megan Salinas, Starrland Baldwin, Mayra Hernandez, Ashley McDonald , Amy Newman, Shemar Youngblood, Alexis Hendry, Horaciana Yelling, Tyra Haywood, Markayla Lopez, Kineisha Williams, Amber Nealy, Cha’Kera Robinson.

All AB Honor Roll

1st   Grade
Tyrone Wilson, Taleisha Batiste, Quintianna Broussard, Ciara Griffin, Alphonso Booker, Miles Craven, Jada Jones, Kiara Pitre, Gabrielle Tims, Brandon Bunyard, Allison Henson, Corey Cunningham, Jordan Garrett, J’Colby Melancon, Shamyia Scott.

2nd Grade
Kavyn Cooper, Naomi McGhee, Selena Oliver, Adrianna Batchan, Jermany Breaux, Alexis Sterling, Jasmin Vega, George Tolliver, Alyssa Stansbury , Monica Vasquez, Shae Bradley, Jon’niya Cotton, Elicia Robertson, Destiny Ambers, Chasity Janice, Makaila Simmons, Anyssa Boone, Leroy Simien, Miles Washington, Macie Licatino, James Gant, Kenya King, Jonatan Ramirez, Eric Robertson.

3rd Grade
Aristeo Cardenas, Joseph Cotton, Sydney Franklin, Marissa Massengill, Tyrese Turner, Tatiana Whitaker, A’Niya Daughtery, Kamren Lewis, Kevin Richard, Jarron Gilbert, Va’Dasha Williams, Ja’Myia Janice, Ty’Quan Turner, Matthew Waggoner, Tyshon Watkins, De’Marco Guillory, Mark Michael.