Superintendent’s All A Honor Roll

1st Grade
Cassidy English, Dax Fregia, Aalyssia Gaddis, Jocelyn Garza, Jordan Lister, Deha’zraiye Simien, Justin Veitch, Alyssia Bloom, Brayden David, Christopher Hinson, Chelsea Perry, Mike Ramirez, Rionna Sparrow, Devin Wheeler, Wyndie Williams, Isai Acosta, Rashel Deville, Bryce Landry, Candace Brown, Inestee Judge, Aubree Lanham, Keontae Strother, Annie Brashear-Maynard, Jerrica Brown, Yanira Artiga, Shakeitha Declouet, Ciara Griffin, Wynter McLain, Jude Trussell, Ladasia Bundage, Sean Cole, Angel Gaitan, Ne’A Moffett, Jazmine Schexnider, Tristan Smith, Chattoria Wade, Halle Brown, Kiara Pitre, Clark Wells, James Bukowsky, Ervin Collins, Miche Crowder, Kenneth Mann, Keshaunia Winbush, Destiny Baddgor, Kierstin Fisher, Quincy Ledet, Cur’Tera Merritt, Kattie Touchette.

2nd  Grade

Jasmin Vega, Jolee Tanner, Terron Brown, Letticia Ibarra, Dusty Ancelet, Shane Brandao, Jacob Danna, Jalen Jefferson, Alexya Lafleur, Amber Leleux, Abigail Luna, David Sargent, Abigail Stephens, Malena Warnell, Megan Neff, Jay’zn Robinson, Radeesha Whitaker, A’lice Woods, Shyana Solomon, Shaelin Brown.

3nd  Grade
Cory Busby, John Dallas, Donquenesha Harris, Julia McKenzie, Kennedy Franklin, Melvin Franklin, Trinity Harmon, Paul Ivory, Masalyn McClelland, Joel Moreaux, Mariyah Orebo, Naquan Platt, Reid Shirley, Tyra Haywood, James Celestin.

Principal’s Honor Roll

1st  Grade
Carter Cates, Jaela Ross, Ja’Marcus Ross, Ethan Doak, Sontee Jaimison, Kelby Newsome, Nicholas Provost, Alaine Althea Santos, Steven Wilkerson, Brenn Young, Tristina Compton, Kiara Hightower, Brodrick Simmons, Heavin Powell, Austin Raymer, Hunter Arnold, Nichols Breaux, Chavon Crawford, Ruben Dorantes, Taylor Ellis, Kalen Green-Duhon, Jackson Tims, Darien Williams, Allison Boatright, Rocky Likevoang, Christina Manuel, Elijah Steen, Christopher Greer, Rodney Pugh, Zackary Busby, Zareena Hayat, Je’Nike Wills.

2nd  Grade
Heaven Polanco, Justin Sibley, Andrianna Batchan, Tylynn Mitchell, Alexxis Sterling, Manual Gomez, Donavon Guidry, Daijon Hunt, Essence Landry, Kalia Wilson, Brennon Girlinghouse, Aliya Mims, Venus Williams, Joshua Almeida, Alyssa Anzaldua, A’Niah Dugas, Roshni Lauji, Mary McCauley, Megan Richard, Jaydyn Steverson, Teshaun Teel, Angelina Tran, Renaldo Rose, Chasity Janice, Oshan Mitchell, Michelle Niles, Makayla Rushing, Makaila Simmons, Tanner Theriot, Kay Waggoner, Kyle Kozak, Jasmine Castillo, Diane Mclemore, Megan Matthews, Adam McNeil, Keaura Watson

 3rd  Grade
Sydney Franklin, Jose Alvarez, Mirian Alvarez-Bernal, Davien Graham, Cheyenne Leyva, Tae’ya Stevens, Mariah Mims, Brian Rogers, Kyle Stephenson, Ja’Qualan Coleman, Joenia Cotton, Kedrick Harris, Kayleigh Higginbotham, J. Deroche, Rita Jenkins, Kamren Lewis, Kevin Richard, Megan Salinas, Haylie Cates, Mayra Hernandez, Amy Newman, Tynasia Pierre-August, Shemar Youngblood, Horaciana Yelling, De’Marco Guillory, Markayla Lopez, Kineisha Williams, Mikel Hoffpauir, Mark Michael, Cha’Kera Robinson.

 All AB Honor Roll

 1st   Grade
LaToya Janice, Tyrone Wilson, Taleisha Batiste, Quintianna Broussard, Brishon McDonald, Temecia Adams, Merritt Brydson, Asad Lauji, Tristan Campbell, Ta’ron Riley, Angel Talor, Gabrielle Tims, Ty’kendria Miller, Skyazia Glass, Shamyia Scott.

2nd Grade
Kavyn Cooper, Charles Cooper, Selena Oliver, Krystopher Welch, Jermany Breaux, Amiree’ Ellison, Deiondr’e Hawthorne, George Tolliver, Alyssa Stansbury, Monica Vasquez, Shae Bradley, Jon’niya Cotton, Sierra Glass, Elicia Robertson, Chelsea Ruiz, Anyssa Boone, Jayron Hudson, Ezranequia Tatmon, Destony Taylor, Destiny Trower, Ja’Saan Broussard, Keatara Clark, Majique Derouen, Macie Licatino, Isaiah Charman, Kennedi Gaddis, Da’Kayla Johnson, Jonatan Ramirez, Eric Robertson.

3rd Grade
Marissa Massengill, Christian Adams, Jalynne Burch, Alysia Hunt, Blake Robinson, Jared Delattre, Chaka Watson, Dennis Wilkerson, Collyn Wilson, Julian Celestina, Marissa Davis, Katelynn Lopez, Tatiana Whitaker, Katon Brown, Sean Jeanis, Ashley McDonald, Va’Dasha Williams, Herzel Batiste, Makaelen Booker, Clarissa Cortez, William Carpenter, Majesty Papilon