1st Grade
Superintendent’s Honor Roll

Cassidy English, Dax Fregia, Jocelyn Garza, Ja’Marcus Ross, Justin Veitch, Alyssia Bloom, Braden David, Christopher Hinson, Chelsea Perry, Nicholas Provost, Rionna Sparrow, Devin Wheeler, Wyndie Williams, Isai Acosta, Rashel Deville, Bryce Landry, Brodrick Simmons, Candace Brown, Aubree Lanham, Keontae Strother, Hayden Thibodeaux, Annie Brashear-Maynard, Ruben Dorantes, Kalen Green-Duhon, Yanira Artiga, Shakeitha Declouet, Wynter McLain, Jude Trussell, Ladasia Bundage, Ne’A Moffett, Jazmine Schexnider, Tristan Smith, Chattoria Wade, Halle Brown, Tristan Campbell, Hykiem Taylor, Clark Wells, James Bukowsky , Ervin Collins, Miche Crowder, Kenneth Mann, Destiny Baddgor, Kierstin Fisher, Zareena Hayat, Cur’Tera Merritt, Katie Touchette.

Principal’s Honor Roll

Carter Cates, Alyssia Gaddis, Richard Phillips, Jaela Ross, Deha’zraiye Simien, Frankie Turner, Ethan Doak, Rhys Howeth, Sontee Jaimison, Jeremy Lapointe, Mike Ramirez, Ma’lerick Rhodes, Alaine Althea Santos, Steven Wilkerson, Brishon McDonald, Temecia Adams, Hunter Arnold, Nichols Breaux, Jerrica Brown, Chavon Crawford, Taylor Ellis, Jae’neishia Locks, Jackson Tims, Davion Riggs, Allison Boatright, Sean Cole, Rocky Likevoang, Christina Manuel, Elijah Steen, Christopher Greer, Skyazia Glass, Je’Nike Wills.

Honor Roll

Latoya Janice, Kelby Newsome, Taleisha Batiste, Jose Garcia, Ryan Hogquist, Ciara Griffin, Asad Lauji, Alphonso Booker, Aaliyah Gradnigo, Kiara Pitre, Angel Taylor, Gabrielle Tims, Quincy Ledet.

2nd Grade
Superintendent’s Honor Roll

Justin Sibley, Manual Gomez, Donovan Guidry, Essence Landry, Kalia Wilson, Letticia Ibarra, Dusty Ancelet, Alyssa Anzaldua, Shane Brandao, Jacob Danna, A’Niah Dugas, Jalen Jefferson, Alexya Lafluer, Roshni Lauji, Abigail Luna, Mary McCauley, David Sargent, Abigail Stephens, Jaydyn Steverson, Teshaun Tee, Malena Warnell, Jay’zn Robinson, Kay Waggoner, A’lice Woods, Ezranequia Tatmon, Shaelin Brown, Keaura Watson.

Principal’s Honor Roll
Kavyn Cooper, Selena Oliver, Heaven Polanco, Krystopher Welch, Madison Aubrey, Skylar Fezia, Mercedes Magginnis, Jolee Tanner, George Tolliver, Terron Brown, Brennon Girlinghouse, Ja’Coven Hinson, Royal Taylor, Monica Vasquez, Venus Williams, Joshua Almeida, Amber Leleux, Angelina Tran, Chasity Janice, Megan Neff, Makaila Simmons, Radeesha Whitaker, Alissa Brown, Kyle Kozak, Destiny Taylor, Isaiah Chatman, Megan Matthews, Adam McNeil, Jonatan Ramirez.

Honor Roll

Trinity Hodge, Shakira Jaimison, Kobe Lennette, Andrianna Batchan, Jemany Breaux, Deiondr’e Hawthorne, Tylynn Mitchell, Alexxis Sterling, Jasmin Vega, Ashley Goree, Michelle Niles, Chelsea Ruiz, Anyssa Boone, Leroy Simien, Destiny Trower, Miles Washington, Kennedi Gaddis, Da’Kayla Johnson, Eric Robertson.

3rd Grade
Superintendent’s Honor Roll

Cory Busby, John Dallas, Jose Alvarez, Jalynne Burch, Kennedy Franklin, Melvin Franklin, Trinity Harmon, Paul Ivory, Jasalyn McClelland, Joel Moreaux, Chaka Watson, Reid Shirley, J. Lance Deroche, Kevin Richard, Megan Salinas, Mayra Hernandez, James Celestin, Majesty Papilon.

Principal’s Honor Roll

Sydney Franklin, Marissa Massengill, Christian Adams, Mirian Alvarez-Bernal, Davien Graham, Donquenesha Harris , Cheyenne Leyva, Julia McKenzie, Blake Robinson, Tae’ya Stevens, Mariyah Orebo, Naquan Platt, Brian Rogers, Kyle Stephenson, Dennis Wilkerson, Kedrick Harris , Kayleigh Higginbotham, Tatiana Whitaker, Katon Brown, A’Niya Daughter, Shamya Ferguson, Sean Jeanis, Starrland Baldwin, Ashley McDonald, Tynaisa Pierre-August, Shemar Youngblood, Latiesha Jackson, Ja’Myia Janice, Horaciana Yelling, De’Marco Guillory, Markayla Lopez, Kineisha Williams, Cha’Kera Robinson

Honor Roll
Nathaniel Hawthorne, Rita Jenkins, Haylie Cates, Jarron Gilbert, Amy Newman, Va’Dasha Williams, Gary Beach, Jose Pagan Ramos, Collyn Wilson.