1st Grade
Superintendent’s Honor Roll

Cassidy English, Dax Fregia, Alyssia Gaddis, Jocelyn Garza, Jaela Ross, Ja’Marcus Ross, Deha’zraiye Simien, Frankie Simien, Justin Veitch, Braden David, Christopher Hinson, Chelsea Perry, Nicholas Provost, Rionna Sparrow, Devin Wheeler, Steven Wilkerson, Wyndie Williams, Isai Acosta, Rashel Deville, Bryce Landry, Brishon McDonald, Brodrick Simmons, Temecia Adams, Candace Brown, Aubree Lanham, Keontae Strother, Hayden Thibodeaux, Annie Brashear-Maynard, Ruben Dorantes, Taylor Ellis, Kalen Green-Duhon, Jackson Tims, Yanira Artiga, Shakeitha Declouet, Ciara Griffin, Wynter McLain, Jude Trussell, Ladasia Bundage, Christina Manuel, Ne’A Moffett, Jazmine Schexnider, Tristan Smith, Chattoria Wade, Halle Brown, Tristan Campbell, Kiara Pitre, Hykiem Taylor, Clark Wells, James Bukowsky, Arius Largin, Kenneth Mann, Brielle Pollard, Destiny Baddgor, Kierstin Fisher, Skyazia Glass.

Principal’s Honor Roll
Carter Cates, Janice Latoya, Alyssia Bloom, Jeremy Lapointe, Mike Ramirez, Alaine Althea Santos, Ryan Hogquist, Inestee Judge, Hunter Arnold, Nichols Breaux, Jerrica Brown, Chavon Crawford, Ednashia Johnson, Jae’neishia Locks, Sean Cole, Angel Gaitan, Rocky Likevoang, Miche Crowder, Christopher Greer, Rodney Pugh, Francisco Reyes, Zareena Hayat, Cur’tera Merritt.

Honor Roll
Ryan Hogquist, Shaneil Marsh, Davion Riggs, Asad Lauji, Alphonso Booker, Myles Craven, Ethan Maturin, Gabrielle Tims, Je’Nike Wills

2nd Grade
Superintendent’s Honor Roll

Justin Sibley, Skylar Fezia, Manual Gomez, Donovan Guidry, Ja’Coven Hinson, Letticia Ibarra, Dusty Ancelet, Alyssa Anzaldua, Shane Brandao, Jacob Danna, A’Niah Dugas, Jalen Jefferson, Alexya Lafluer, Roshni Lauji, Amber Leleux, Abigail Luna, Mary McCauley, David Sargent, Abigail Stephens, Jaydyn Steverson, Teshaun Teel, Malena Warnell, Megan Neff, Jayzn Robinson, Kyle Kozak, Leroy Simien, Jasmine Castillo, Shyana Solomon, Shaelin Brown, Keaura Brown.

Principal’s Honor Roll
Selena Oliver, Heaven Polanco, Krystopher Welch, Madison Aubrey, Ashley Goree, Angel Ivey, Essence Landry, Jolee Tanner, Terron Brown, Aliyah Mims, Venus Williams, Joshua Almeida, Destiny Ambers, Michelle Niles, Makaila Simmons, Radeesha Whitaker, A’lice Woods, Alissa Brown, Destiny Trower, Keatara Clark, Jonathan Green, Diane Mclemore, Megan Matthews, Adam McNeil.

Honor Roll
Kavyn Cooper, Trinity Hodge, Shakira Jaimison, Jade Kramer, Naomi McGhee, Jordan Thomas, Kalia Wilson, Brennon Girlinghouse, Samionne Stevens, Royal Taylor, Monica Vasques, McKenzie Lewis, Shae Bradley, Jon’niya Cotton, Elicia Robertson, Renaldo Rose, Chasity Janice, Chelsea Ruiz, Jayron Hudson, Ezranequia Tatmon, Ja’Saan Broussard, Macie Licatino, Kylee Landry, Isaiah Chatman, Kennedi Gaddis, James Gant, Johniesha Hardin, Da’Kayla Johnson, Alex Perry, Kyla Smith.

3rd Grade
Superintendent’s Honor Roll, Cory Busby, John Dallas, Donquenesha Harris, Jared Delattre, Kennedy Franklin, Melvin Franklin, Paul Ivory, Jasalyn McClelland, Joel Moreaux, Mariyah Orebo, Chaka Watson, Dennis Wilkerson, Kayleigh Higginbotham, Reid Shirley, Megan Salinas, Amy Newman, De’Marco Guillory, James Celestin, Majesty Papilon.

Principal’s Honor Roll

Joseph Cotton, Sydney Franklin, Christian Adams, Jose Alvarez, Mirian Alvarez-Bernal, Jalynne Burch, Cheyenne Leyva, Julia McKenzie, Mariyah Mims, Kyle Stephenson, Julian Celestino, Marissa Davis, Katelyn Lopez, Katon Brown, A’Niya Daughtery, J. Lance Deroche, Sean Jeanis, Haylie Cates, Jarron Gilbert, Ashli Howard, Tynaisa Pierre-August, Va’Dasha Williams, Shemar Youngblood, Horaciana Yelling, Clarissa Cortez , Kineisha Williams, Cha’Kera Robinson.

Honor Roll
Marissa Massengill, Blake Robinson, Gregory Thompson, Naquan Platt, Nathaniel Hawthorne, Tatiana Whitaker, Shamya Ferguson, Kevin Richard, Ashley McDonald, Latiesha Jackson, Quincy Hinson, Breonciah Lister, Mark Michael.