LCM School district announces honor roll for the first grading period:

Mauriceville Elementary

First Grade

All A

Kayleigh Elise Adams, Christian Garrett Beaumont-Ryan, Jace Alec Benton, Noah Jarrett Davis, Parker Ann Donnaud, Addison Jean Ezernack, Kolbiann Jane Fountain, Bailey ReAnn Gorham, Erin Renee Grady, Daisy Lee Harvey, Carmen Ashley Hernandez, Paysli Jean Hufford, Laura Leigh Hughes, Kaitlynn Renea Jarreau, Adrien Leigh Johnson, Makenzie Renee Johnson,

Claire Olivia Jowell, Beau Levi Latiolais, Luke Michael Levens, Hayley Sue Long, Grant Joseph Loupe, Madison Jeanne Loupe, Ashlynn Diane Mobbs, Graeson Kainalu Norwood, Slade River Nunnally, Abigail Evelyn Pachuca, Tori Shayne Pannell, Kalicy Dawn Perez, Slaydon Ray Pevey, Harlee Ann Rach, Daxton Patrick Sjodin, Hallie Nicole Smith, Natalie Nichole Smith, Dayne Kristopher Sunderland, Jade Amber Taylor, Kiari Cruz Walsten,

Holten Ray White, Sophia Alene White, Braden Michael Wilcox, Zoe Nylene Winn, Alexia Naidine Wright.

A/B

Hunter Michael Brown, Trinity Lynn Burchfield, Chase Alan Guzman, Kaydence Raine Hanks, Angelee Juliana Hays, Jayden Lane Holmes, Giselle Ibarra, Aiden Keith LeJeune, Braydon Anthony Lofton, Ayden Raymond Marrs, Amelia Marie Miller, Cheyenne Ranae Molina, Clayton Richard Moore, Macy Carol Moore, Isabella Michelle Nicholas, William Dystan Payne, Wayne Riley Picklesimer, Katelyn Anne Runnels, Luke Robert Scott, McKenna Aibreann Smith, Alexandra Elaine Stutz, Relissa Lyrik Wakefield, Isaac Wayne Woods.

Second Grade

All A

Matthew William Brandenburg, Aidan Jeffrey Dubois, Ethan Charles Fry, John Richard Goddard, James Steven Hebert, Brieleigh Tristyn Lindley-Severns, Skylar Chyanne McCarver, Jacob Casen Pierce, Carley Isabelle Portie, Kimber Rayne Simon.

A/B

Cole Drake Anders, Aaron Michael Ballard, Kaden Hunter Boatman, Dylan Nicole Braxton, Brianna Lynn Burns, Dilon Alexander Cabrera, Ethan Michael Cart, Joseph Allen Cline, Jeremiah Anthony Duval, Justus Gates Fallon, Maggie Mae Fisher, George Caleb Hamilton, Cassia Louise Hanneman, Jane Beatriz Hernandez, Jordan Lee Hickey, Alex Todd Jackson, Keaton David Jones, Luke Joseph LeBlanc, Connor Lee Moss, Madison Grace Perkins,

Dakota Keith Pinner, Caleb Phillip Robin, Lanie Deanene Roff, Ronnie Noah Rosen, Cayton Bryce Vaughn, Lily Kamryn Walters.

Third Grade

All A

Bethany Marie Babb, Rayna Melynn Christy, Robert Joesph Cooke, Lindse Micheal Crowson, Carolina Delacruz, Raygen Lynn Dunwoody, Breckin Dale Hanley, Harrison Blake Jowell, Dylan James Krummel, Norah Ruth LeBlanc, Kyden Nicholas Lyon, Luke Daniel McDow, Joncie Lee Miller, Tye Scott Moyer, Riley Madison Permenter, Zachary Tyler Revels, Abigail Lynn Shelly, Robley James Simon, Andrew Michael Smith, Roman Gabriel Spears,

Mariska Nacole Steele, Kayleigh Marie Sunday, Mia Grace Sunderland, Dylan John Van Huis, Emily Grace Walters, Emily Renee’ Ward, Emma Beth White, Elaina Christine Young.

A/B

Jayden James Benton, Madison Lee Boudreaux, Reagan Alexis Boudreaux,

Landon Ryan Boudreaux, Addie Belle Branson, Jay Dail Briant, Brayden Allen Constance, Ethan Chase Gaspard, Lily Grace Harvey, Gracelynn Ann Hayes, Sheradon Kay Helms, Oliver J Hughes, Austin Everett Hutchison, Haden Christopher Johnson, Christopher Michael Johnson, Carter Pate Leger, Jackson Elijah Lester, Melanie Elizabeth Martinez, Morgan Mackenzie McKay, Hayden Wayne Moore, Bryn Edward Parry, Jason Manuel Perez,

Carmyn Daley Perry, Kyle Blaine Ridgaway, Austin Robert Schelper, Nicholas Carrol Smith, Caden Paul Steiert, Drake Ross Sturrock, Phoebe Ann Turner, Maddox Joseph Whittaker.

Fourth Grade

All A

Paige Victoria Brown, Pierce Johnson Brown, Tristen Ray Douglas Bryant, Jace Desten Daigle, Charles Kenneth Davis, Kaden Paul Flores, Gracie Irene Johnson, Evan Bryce Landry, Devin Micheal LeBleu, Kendal Paige Lockler, Preston Alex Lund, Hallie Grace Maddox, Nicole Hope McCormick, Taylor Alan McKay, Kylie Mae-Louise Moyer, Brenner Zane Portie, Joseph Keith Sjodin.

A/B

Lorelei Roeshelle Babb, Baylei Eleise Barrow, Ty Shannon Blackmon, Alyssa Ann Bland, Johnney Lawrence Davis, Cydnee Paige De Haven, Logan Ross Dunn, Cayden Layne Dunwoody, Kimberly Nicole Goddard, Kaitlyn Nicole Hall, Topanga Rae Hebert, Bradley Cole Johnson, Carson Allen Jones, Joseph Christopher Lucia, Jody Ray Mancil, Robert Bernard McKay, Gracie Elizabeth Miller, Lane Allen Prouse, Morgan Leanne Pruitt, Caden Lee Roy, Caden Zachary Welch.

Fifth Grade

All A

Juli Marie Cabiness, Angelica Espinoza, Kaitlyn Brianne Ewing, Brandon James Frisbee Cade Michael Hamilton, Matthew Alan Lindley, Bailey Grace Manning, Reanna Denise McKay, Justin Aaron Rainey, Dylan Tate Rogers, Kori Rebecca Rushing, Bethany Elizabeth June Spears, Timothy D Weaver, Alysa Elizabeth Weizenegger, Kinley Rebecca Wolfford.

A/B

Blaize Thomas Boram, Samantha Delacruz, Brooke Cheyenne Dillon, Taliyah Dionicia Ferman, Kylie Elizabeth Ford, Kasey Adam Head, Matalyn Jene Hill, Hunter Kade Hoffmanm, Stella Marie Hughes, Robert Young Hughes, Gunner Jeremie Johnson, John Caden Lockler, McKenneth Christopher Martin, Kayla Anne McCarver, Andrew David McDow, Jacob Kent Miller, Keeli Marie Nicar, Garrette Michael Perez, Dax Aidan Rodgers, Madeline Elizabeth Sanderson

Ashlyn Jade Scott, Tyler Lee Shearin, Matthew Ryan Sherwin, Jimena Solis, Kolbie Todd Sowell, Cody Wayne Steiert, Layden Edward Webb, Rylee Neal Willson.

Little Cypress Elementary

First Grade

All A

Ranger Ashworth, Ovez Bheraiya, Annabelle Claybar, Cole Cooper, Addison Denton, Colt Dryden, Eden Frenzel, Cameron Jones, Jackson Jones, Reagan Jones, Cohen Kalena, Ella Metz, Cooper Palmer, Bay Reynolds, Davion Richardson, Ella Russell, Mallory Russell, Cooper Smith, Landen Ward, Catelyn Wesson, Ashton White, Caitlyn Williamson, Lane Braus, Tyreona Dews, Kaitlyn Dillard, Kinsey Dryden, Mason Jackson, Camaron Kelly, Hannah LeBlanc, Ian Loncon, Tor’Shanti McDaniels, Kiley Reno, Kelsi Riggs, Dayton Sterling, Calder Vercher, McKarsyn Borel, Ky’Lee Dockens, Chaise Fisher, Gage Frazier, Logan Frazier, William Freeman, Keegan Gonzales, Aubrey Levels, Joshua Prettyman, Taylor Rankin, Josephine Thomassee, Olivia Walker, Damond Haywood, Jackie “Madison” Hudnall, Ezivory Locks, Andy Qi, Kasid Razzak, Gerardo Sanchez, Marshall Vaught, Asia Woodson, Maira “Mishell” Zambrano-Mendez, Shalyn Bagley, Loren Bartholamew, Spencer Boyle, Slaytter Cormier, Landyn Doucet, Andreya Fezia, Parker Freeman, Kandise Gusman, Janet Le, Thayleas Middlebrooks, Marcus Smith, Colton Tarver, Amelia Hill, London Greenleigh Landrum-Ceron, Joshua Pelfre, Anthony Rogillio, Griffin Scroggs, Rylan Vandiver, Shelby Veitch, Kylee Vincent, Paisley Angelle, Lacey Cupp, Braylon Lewis, Stephen Bryson Lucas, Maddox Manuel, Abbey Ong, Mattie Purgahn, Jeremy Isaiah Watzlavik.

A/B

Khloe Figgens, J’Lynn Morris, Branisha Hope, Allora “Braylin” Martin’ Khayden Reed, Jada Spears, Robert Cogswell, Gracie Day, Santiago Vela, Teagun Wilson, Mircadyz Broshuis, Rae’Ona Dews, Samantha Guidry, Keaton Dougherty, Bre’Asia Hunt, Aiden Meeks, Landon Ross, Kacey Wallace, Rosalie White, Jillian Hunt,Jaselyn Stanfill

Second Grade

All A

Reid Burman, Grace Gogswell, Joel Cowart, Hayden Curry, Kyndall Davis, Haidon Ellis, Carson Forester, Jonah Fuller, Cameron Gerken, Sydney Guidry, Angelica Guillory, Sophie Henry, Zackery Hutson, Kenidee Istre, Briana James, Elias Jureidini, William Kratzer, Lanie Martin, Madison McConnell, Tayten Merritt, Robert Moody, Camryn Nelson, RiAsia Nelson, Karson Potter, Chase Powell, Farhan Rahman, Ava Rambo, Emily Santos, Kacen Scott, Blakeley Shugart, Jacquelyn Silver, Baylee Smith, Gracelynn Smith, Khia Snowden, Ella Stephenson, Kayla Swiney, Brooke Tinsley, Payton Vance, Easton Vaughn, Gabriel Walker, Leighton Walther, Keylie Washburn, Justice Willians, Evan Worster.

A/B

Dayne Anders, Calie Brones, Norman Elmore, Jessica Ferguson, Brendyn Fitzwater, Kyler Heathcoe, Johnathan Lingo, Rylee Lofton, Mariunna Marsalis, Madison McGuire, Abby Moore, Ty Naegele, Tyler Newell, Cailynn Nichols, Noah Pate, Lindi Perry, Abrar Rahman, Kolby Randall, Landon Richards, Adrian Roberts, Sadie Schroeder, Jeremiah Swor, Kikiyo Tarver, Gage Trussell, Anbyre Weatherly, Ava White, Haytham Alhatri, Ann Borel, Taylor Bull, Kaydence Coursey, Landen Herrington, Isabella Ibarra, Isabella Ihle, Carson Phelps, Deborah Powell, Asher Price, Elena Salinas, Kaylee Salter, Thomas Teneyuque, Alissa Tripp, Troy Wellman.

Third Grade

All A

Rustyn Ackerman, Jessica Allen, Emily Arrowood, Abigail Beatty, Amy Boaz, Parker Bruner, Vincent Corbell, Ryanne Cowart, Edward Frenzel, Alli Gross, Tylen Guillory, Sofia Harrison, Analisa Jennings, Jacob Longlois, Karlie Martinez, Nicholas McCall, Madison McDonald, Gabrielle Moore, Autumn Newcomb, Avery Odom, Allee Palmer, Keely Parsons, Nial Patel, Trista Pelfrey, Christine Qi, Kaelsie Reeves, Jessica Ridout, Presley Rives, Marissa Vaught, Kirstin Vincent, Shailee Watz, Emma Welch, Rhylan Wilson.

A/B

Rachel Ammean, Kylee Boram, Bladen Collins, Cody Daniels, Mia Davila, Mary Dockens, Paige Dubois, Karly Font, Sawyer Gardner, Brenna Gordon, Kolton Marple, Mckenzie Olson, Samuel Palmer, Judah Pigg, Daniel Rusthon, Hillary Savoy, Parker Seago, Simra Shahab, Jordyn Struwe, Cameron Tait, Kailey Arnold, Daigen Ashabranner, Chloe Colley, Abigail Curphey, Mallory Dollar, Carter Foreman, Olivia Hudnall, Dylan Manshack, Elena Pancardo, Braxton Rambo, Garrett Rawls, Simeon Reece, Morgan Santos, Chloe Wells, Danika Williamson, Abigail Wilson

Little Cypress Intermediate

Fourth Grade

All A

Mariah Kinsley Ammons, Cameron Shane Bilbo, Michael Coy Charrier, Alexis Eileen Chisum, Faith Anna Cogswell, Jaycie Leeanna Dronet, Laykin Ann Elmore, Dillon Joseph Estilette, Annabelle Marie Fisher, Braylee Kate Freeman, Noah John Fuller, Angel Emmanuel Gonzalez, Shaun Austyn Hallman, Hannah Elizabeth Hayes, Chloe Elyse Henry, Miranda Lee Keltz, Spencer Ray Logsdon, Dianna Danielle Lowe, Allison Huong Mai, Angelina Marie Mulvaney, Kenna Kate Peveto, Dean Reece Reynolds, Noah James McKee Ridgaway, Damion Daks Riggs, Dalton Lane Sims, Natalie Rose Sulak, Francesca Caia Thomassee, Alexis Mozell Thompson, Lauren Ashley Tinsley, Ace Walton Vandervoort, Camden Patrick Vercher, Cole Thomas Watson, Brady Duncan Wright.

A/B

Richard Joseph Ammean, Alexa Michelle Bridges, Penelope Ann Brock-Hodges, Emily Meghan Brown, Alexandra Faith Colello, Blaze Baylon Compton, Hannah Elizabeth Cook, Brooklyn May Cooper, Madalynn Faith Currry, Keleigh Rayne Dixson, Devon Christopher Dukes, Alex Olivia Fenton, Trinity Elizabeth Fitzwater, Justin Case Gardner, Analia Esperanza Ibarra, Dylan Wayne Istre, Brooklyn Sky Leonard, Braiden Allen Lilyquist, Yolanda Darlene Martinez, Yuliana Faye Newell, Isaiah Michael Picard, Danielle Hope Pollack, Jacob Wesley Pollock, Jonathan Lee Rhodes, Ella Grace Roy, Jordan Alexander Savoy, Memphis Keenan Lee Stone, Ty-Hayden Charles Wiles.

Fifth Grade

All A

Presley Taylor Alexander, Evan Michael Barborek, Garrison Wade Byerly, Madison Grace Campise, Alexis Nevaeh Lorraine Chesson, Jenna Catherine Comeaux, Brock Edward Couture, Faith Lainie Dixson, McKenzie Raye Freeman, Gage Crowder Griffith, Alyssa Jayde Herndon, Eric Hinojosa, Olivia Catherine Hogan, Abbigail Marie Hudnall, Bryanna Michelle Parsons, Kaylee Karol Potter, Tracy Qi, Mauricio James Rodriquez, Allie Angela Shaffer, Camdyn Grace Shugart, Camden McLain Smith, Preston Wayne Sullivan, Zoey Grace Swor, Hannah Elizabeth Tait, Sarina A Tejani, Michael Son Vu.

A/B

Caleb Lee Adams, Teigin Alyssa Armstrong, Slayde Ethan Barker, Kaden Michael Baugh, Matthew Shaun Billeaud, Kyle David Carline, Umar Imtiaz Choudhery, Cameron Marie Christy, Alexis Danyelle Coleman, Ashton Paul Couvillion, Hunter Wayne Denman, Rebecca Elaina Forester, Macy Eden Foster, Hannah Marie Gilliam, Cassandra Elise Gordon, Kinzi Michelle-Denha Grutsch, Rylie Grace Hodges, Jacob Michael Johnson, Chelsea Danielle Kelly, Stephen Joseph Lawrence, Kadin Rhyce Ledoux, John Lucky LeGault, Halle Tristen Lewis, Ezavier Jykiel Locks, Carley Rae Lowe, Stacey Lyn McCall, Austin James Nichols, Colby Scott Ortego, Carson Daniel Peet, Krissy Noelle Perry, Alyssa Briann Reed, Aleisia Marie Sezer, Keaton Gage Smith, Annabel Mary Stephenson, Rylea Gabrielle Tipton, Conner Maurianne Trawhon, Destiny Christiana Davi Wells, Baylee Lynn Wheeler, Drayven Marie Williams, David Lawson Young.

Mauriceville Middle School

Sixth Grade

All A

Lizeth De La Fuente, Gracie Donnaud, Ethan Duhon, Morgan Fisher, Mandalyn Lewallen, Layne Pevey, Chelsea Robin, Bella Rogers, Jesse Shelly, Austin Smith, Blake Webb, Ryan Wesolowski

A/B

Logan Abshire, Michael Andrews, Hailey Barado, Bryan Bates, Tanner Breaux, Madison Brinkley, Justin Brister, Alexis Brown, Jackson Burke, Airik Cast, Kimber Cowgil, Joanna Daspit, Kole Dominguez, Layne Dunbar, Ethan Ellis, Logan Gaddis, Nicholas Hanson, Elijah Hughes,  Simon Ingram, Tamra Jacquet, Luther Lindley, Kaila Low, Cooper McGraw, Crystal Malone, Ashlynn Miller, Traevin Nelms, Dustyn Parker, Dakota Posey, Faith Stanley, Katelynn Sunday, Sarah Tippett, Lucas Van Huis, Beau Wheat, Justin Willey, Rylee Wiszmann, Justin Wright.

Seventh Grade

All A

Brendan Gore, Jourdyn Jaume, Zoe Levens.

A/B

Cassie Blackmon, Brett Burrows, Brielle Butler, Ryan Ford, Chloe Jones, Kelsey Jordan, Jacob Kuenzel, Colton McIlwain, Shayla Milligan, Sydney Savoie, Hannah Shearin, Reagan Wilfford, Britney Wyatt.

Eighth Grade

All A

Roberto Baeza, Anna Broussard, Ethan Childress, Jaxon Collier, Erika Cook, Loran Davis, Valerie Doucet, Lauren Ewing, Rebecca Garrett, Taylor Gilbert, Caleb Gipson, Lain Harvey, Hunter Havard, Geoffrey Hill, Shawn Howard, Ethan Jackson, Lillian Johnson, Colt Lebleu, Mason Martin, Sean Martin, Sydney McGraw, Madison Murdock, Brooklynn Nelson, Trinity Norwood, Eli Peveto, Adam Pope, Blake Pruitt, Gracie Simmons, Jordan Switzer, Brieann Wheat, Bailey Williams.

A/B

Sarah Bates, Braden Bridges, Blake Brown, Connie Cornell, George Dearborn, Chance Dillon, Peyton Ellis, Maisie Fuslier, JT Greer, Tre Harris, Jenna Hutto, Kristian Ickes, Enya Lopez, Shawn McKay, Karlie Morgan, Victoria Murphy, Justus O’Quinn, Kaytlyn Robin, Victoria Robinson, Randy Simmons, Krystalynn Smith, Kaimen Swanton, Zachary Tatom, Monterey Valladarez.

 

Little Cypress Junior HIgh

Sixth Grade

All A

Lakin Adkins, Semma’ Alhatri, Alyssa Ammons, Tanner Ashworth, Brayden Bloodworth, Grayson Brister, Brendon Brones, Matthew Brown, Jonathan Butler, Allyson Campbell, Izzabella Cormier, Reese Cricchio, Rylie Dollar, Oscar Dorantes, Saylor Dronett, Chase Fisher, Bailey Frenzel, Karson Friar, Miguel Gomez-Morales, Tiana Gonzalez, Joshua Green, Anayeli Hernandez, Spencer Layman, James Love, Brianna Martinez, Nevaeh Montoya, Haley Ong, Julia Ong, Jace Peveto, Makayla Reeves, Brennan Roy, Jonathan Roy, Abby Sadler, Cameron S. Smith, Colton Smith, Luke Spell, Madeline Stephenson, John Paul Sulak, Faith Sutton, Ayaan Tejani, Brycen Van Tassel, Aidan Watson, Emily White.

A/B

Aniken Borel, Spencer Brister, Aadil Chakkiwala, Camrin Carpenter, Ken’Teon Champine, Alana Craig, Haley Daniels, Aurianna Davis, James Evans, Cole Freeman, Grace Gossard, Hunter Hayes, MaKenzie Holland, Waylon Jackson, Emma Kasti, Aiden Lofton, Erin McFarlane, Catherine McLellan, Katlyn Owens, Charli Perez, Jody Ray, Javontah Simmons, Alexis Thomas, Corey Villa, Chelsey Weaver, Amber Wiley, Angel Wright.

Seventh Grade

All A

Zainab Alhatri, Jared Ammons, Landon Bearden, Ashley Boze, Khizar Choudhery, Carly Cogar, Melanie Cupp, Kodee Ferguson, Jenna Garrison, Kylie Gross, McKenzi Hillin, Avery Holland, Dayla Hulsey, Aubree LeJeune, Bryanna Lewis, Ethan McCollum, Colby Mendoza, Sydney Peet, Gia Perez-Montoya, Hunter Perkins, Nicki Qi, Robert Simpson, Jackson Smith, Payten Smith, Shelby Smith, Grayson Stacey, Jadyn Stack, Mason Sterling, Kevin Thompson, Stormie Ward, Darby Watson, Kyle White, Caitlin Woods.

A/B

Caylee Aleman, Brady Babcock, Marcus Barlow, Sydney Bowman, Alex Cisneros, John Curphey, Ruben Dorantes, Kiera Figgins, Maxwell Greer, Brianna Humble, Aaron Jones, Ricki King, Koleton LeDoux, Kayla Lingo, Chrisleigh Longlois, Breeana Mays, Zane Mills, Chelsea Perry, Alexandra Ramos, Karly Ray, Samuel Ridout, Madison Swiney, Zachery Thompson, Kirbi Tiger, Haylee Wheeler.

Eighth Grade

All A

Jordan Alexander, Rachel Belcher, Bailey Bouley, Sophie Boyd, Zachery Casey, Aidan Croaker, Benjamin Dafnas, Morgan Dollar, Rylie George, Molly Gericke, Emily Glover, Justin Green, Michaela Layman, Rylie Locke, Raegan McAdams, Dajha Myles, Reagan Odom, Kara Olson, Michelle Olson, Maggie Pigg, Ayden Price, Ty Shugart, Daisy Sutton, Renna Toomey, Destiny Trower, Haley Votava.

A/B

Emily Brook, Raley Broussard, Max Dileo, Ashlyn Ellis, Joshua Erb, Kati Foskey, Brianna Frenzel, Hunter Fuselier, Brandon Garrison, Austin Girouard, Mckenzie Guillory, Chase Herndon, Hayden Hext, Ashten Higginbotham, Allee Jay, Joseph Kasti, Mallory Lisle, Danya Maradiaga, Ailania Mathews, Zane Matthews, Nicholas Mugleston, Dajhaun Myles, Kayla Nichols, Nichole Owens, Nyah Patel, Pierce Rendall, Connor Reno, Mikayla Robnett, Karly Rogers, Seth Sartin, Sukhjot Singh, Kace Smith, Nicolette Stoma, Akhil Tejani, Trevor Tregre, Kailey Williams, Dani Wyatt.

Little Cypress-Mauriceville High School                                                         

Ninth Grade

All A

Katie Arabie, Kaitlin Avery, Shelbie Bell, Abbey Brown, Robert Burdette, Haylie Cates, Daniel Coca, Lydia Covington, Cassidi Cowgill, Daniel Cryer, Kayla Dean, Victoria-Thy Lan Doan, Devyn Drake, Alexandria Dukes, Haley Edwards, Sarah Fare, Melvin Franklin, Sydney Garcia, Hunter Green, Paige Greer, Luke Hanson, Spencer Johns, Kaylee Kaufman, Ashley Knight, Emily Landry, Michael Lee, Reanna Longmire, Tyler Miller, Jacquelyn Perry, Zachary Robin, Callie Sattler, Blake Saucier, Heidi Shaffer, McKenzie Sheppard, Hannah Sonnenberg, Tae’ya Stevens, Hannah Taylor, Dylan Warriner.

A/B

Landon Alford, Tilor Armfield, Allison Ball, Christopher Bilbo, Carlee Borel, Lochlan Broussard, Kelley Burgan, Helena Daniels, Keeley Durio, Elizabeth Fair, Skyler Ferguson, Sydney Franklin, Cole Frost, Joseph Gaspard, Morgann Gericke, Sarah Gonzalez, Isabella Gray, Tyra Haywood, Thomas Holland, Dillon Hughes, Alora Jones, Olivia Keltz, Jospeh Moore, Tyler Naegelin, Joli Paul, Kyndal Peco, Hailey Perkins, Rayce Piper, Natalie Poulin, Tristan Rhodes, Garrett Rountree, Reid Saperstein, Hailee Sawyer, Tyler Slagle, Shelby Smith, Jessica Twiner, Isa Weizenegger, Bristyn Willey, Dherin Wright, Christian Adams, Caitlin Bergeron, Hailey Bishop, Meg Clark, Kennedy Dickerson, Alexis Ford, Kennedy Franklin, Matthew Halliburton, Michael Huff, Ryder Huffman, Logan Lacour, Meredith LeBoeuf, Dalton Ledoux, Shelby Linscomb, Emily Lyons, Caleigh Manning, Jessica McLain, Andi O’Neal, Chelsey Pierce, Maleesa Potter, Cole Puckett, Janelle Rafeedie, Lucas Russell, Megan Salinas, Ciela Spears, Emily Warner.

Tenth Grade

All A

Connor Alexander, Kenya Anderson, Theresa Beckett, Brett Bell, Christina Berglund, Beau Bickham, Brandon Boaz, Cade Bonin, Haley Boudreaux, Cierra Buckner, Abigail Cart, Chase Courtier, Dawson Denman, Korey Denton, Seth Dronett, Makayla Dyer, Haley Ebner, Jennifer Ellis, Adam Feltman, Caleb Feltman, Hunter Fontenot, Chloe Garrett, Madeline Garrison, Cody Girouard, Jenna James, Jaden Lewis, Parker Linscomb, William Love, Makennah Moreland, Bailey Noah, Chandler Peveto, Lane Rapp, Autumn Rendall, Julie Rice, Ja’Meiya Roberts, Keegan Shaver, Sydney Smith, Hallie Stack, Caitlyn Sulak, Kayne Williams, Isaiah Wilson.

A/B

Chelsie Biano, Dalton Brock, Alyssa Burmaster-McKellar, Christopher Cook, Matthew Cox, Lanie Crowson, Garney Doucette, Valen Elliott, Taylor Elmore, Chelsea Gardner, Kilon Gillis, Halee Greene, Hope Henry, Chelsey Henson, Osiel Ibarra, Juliann Jennings, Leslie Jester, Thomas King, Alora Lee, Ryan Manke, Joseph Mayeux, Megan McKinley, Jade McMackin, Kallie McNabb, Kaylee Pattillo, Brianna Peck, Zachary Pratt, Shaela Roe, Ashley Short, Chance Stanley, Cynthia Williams, Aaron Wilson, Vance Bourg, Mallory Bromley, Justice Butler, Laura Clary, Abigail Coppage, Malerie Corbell, Davian Cormier, Victoria Crosson, Whitney Dearing, Taylor Doyle, Jennah Dumesnil, Heather Erwin, John Gonzalez, Dalan Jones, Ethan Martin, Dalton Newman, Daniel Perkins, Felix Perkins, Kolby Perkins, Eric Walters.

Eleventh Grade

All A

Rebecca Brown, Grace Chen, Lauren Cox, Tyler Doyle, Vincent Hale, M’Kenzie Jones, Angelle Martin, Tyler McCorvy, Madison Miller, Madeline Moore, Cameron Parker, Justice Peveto, Jahaziel Ray, Sydney Rogers, Jacob Thomas.

A/B

Heidi Bailleaux, Payton Bickham, Cameron Blanchard, Logan Brown, Carlee Chaddrick, Peyton Choate, John Comeaux, Tanner Davis, Chelsea Dickert, Jayde-Lynn Dronet, Brittany Dunbar, Devin Fenner, Christian Fuselier, Makenzie Hearn, Hannah Hodges, Sundas Imtiaz, Troy Kaufman, Ryan Keszeg, Heather Lewis, Sarah Middlebrooks, Mackenzie Murdock, Salome Poirault, Dallas Stewart, Drake Trawhon, Courtney Webb, Walker Wiggins, Chase Williams, Destany Andrews, Nicholas Auffant, Trevor Bland, Abigail Cedillo, Sierra Clark, John Cook, Jareb De La Fuente, Charles Estes, Alex Fitzgerald, Kameron Foskey, Hope Gunn, Cameron Kemp, Adrienne Lacombe, Mitchell Lee, Bryden LeJeune, Kayla Mallett, Brooke Manuel, Nicole Mathis, Kacie Nichols, Abigail Noah, Jake Portie, Brandi Posey, Samuel Ross, Jacob Rouse, Brianne Russell, Gloria Stoll, Grant White, Ashton Wilson.

Twelfth Grade

All A

Alexander Borel, Sophie Braud, Bailee Burnett, Blake Cassidy, Courtney Chauvin, McKenzie DiLeo, Michaela Dorsey, Krista DuBose, Katelyn Dyer, Blythe Ferguson, Chloe Fisher, Hannah Foreman, Alvin Garcia, Dylan Gruber, Makenzi Hammer, Tristen LeBlanc, Cory Lenz, Shrikara Murthy, Josette Nimitz, Andrew Pesek, Jeanny Phillips, Courtney Pina, Jade Piper, Ethan Reed, Aaron Rose, Tanner Sanders, Alexis Sezer, Stephanie Simmons, Corrie Terry, Zachary Thibodeaux, Abigail Turner, Alejandro Vela Briones, Amanda Warner, Alexander Willie, Molly Winfrey, Sarah Woods, Allyson Wray, Ashley Young.

A/B

Kendall Arena, Carter Beck, Madison Bell, Joaquin Chavez, Callie Choate, Jacquelyn Copley, Caitlin Currie, Adrianna Davis, Sydney Eby, Isneida Echartea, Adrienne Fontenot, Nathan Fuselier, Alexie Hughes, Taryn LaCour, Allie Landry, Blake LeBlanc, Maddison LeBlanc, Miranda McLaughlin, Kylee Moreland, Kender Myers, John Nichols, Reno Paul, Britnie Peck, Marissa Powell, Georgia Robertson, Alexandra Saucier, Christopher Schilz, Micah Spell, Mikaela Stegall, Triston Stringer, Austin Trichell, Andrew Usie, Lauren Walter, Kirstyn Weatherly, Jewell Weeks, Bailey Williams, Amanda Wyble, Hunter Batchelor, Brittney Bergeron, Jonah Boaz, Shannon Boozer, Tyler Brack, Ashton Brock, Bruce Burns, Canyon Cassidy, Hunter Chaviers, Guadalupe Cisneros, Morgan Collier, Matthew Feltman, Pablo Garcia Alvarez, Danyelle Hodges, Monica Jackson, Clint Jordan, Austin King, Morgan LeMoine, Marco Lucio, Zachary McCombs, Brennon Moore, Brody Morgan, Alidia Norton, Laykin Pass, Jacquelin Payne, Brianne Peveto, Jason Picard, Jacob Powers, Courtney Simmons, Austin Slagle, Sierralee Teal, Daniel Toohey, Jonathon Vigeon.