West Orange-Stark Elementary has released their first six weeks honor roll:

First Grade:

Superintendent’s Honor Roll

Jaden Arthur, Nataly Blackwell, Jackson Carter, Camron Cook, Geramicah Davis, John Depwe, Shara Doucet, Gracie Ducharme, Kaylee Ellis, Jasmine Fairley, Lauren Fitzsimmons, Ezekiel Getuya, Meaira Gobert, Dakota Gregory, Alexus Griffin, Elton Hajdari, Ashley Hardin, Allie Hederson, Alexis Hoffpauir, Jaliyah Hoffpauir, Kenslee Howard, Diego Ibarra, Paislee James, Ja’Kaila Janice, Adrian Lara, Paul Leonard, Promise Louis, Baylee Lowe, Bir’ana Manaway-Neely, Catty Martinez, Destiny Massey, Layla McDonald, Johnny McGhee

Mallory Mims, Jayden Moody, Antonius Moore, Aaliyah Morris, Alaynna Morris, La’Riya Nelson, Nayeli Perez, Jaseanna Raymond, Cameron Reid-Ledoux, Richelle Roberts, Kierra Robinson, Sharmila Shuchona, Kaine Smith, Ricky St Julien, Carter Starwood, Victoria Trero

T’anna Turner, Michelle Vela, Ivory Victoria, Camden Wallace, Cameron Washington,, Mavrick Webber, Micheal Wells, Robert Welton, Jairon Woodrow, Jamian Woodrow and May Zermeno.

Principal’s Honor Roll

Ricky Barnes, Jamira Booker, Kahmyree Brackens, Anihya Breaux, Richard Bronson, Jayden Browne, Jaiden Butler, Salvador Davila, Raymond Donahue, T’rayvious Fezia, Deja Judge, Keela Mahoney, La Niya Marks, Rodrick McCain, Brayden McRae, Maddison Moody, Amirah Nickerson, Thoney Parkinson, Chenyah Polanco, Kylie Reed, Krystal Rodriguez Guzman, Kailynn Ross, Randin Shomo, Jeremicia Thomas, Chase Walker, Dylan Walker

and Damorlyn Washington.

Honor Roll

Ayden Cardenas, Cameron Clark, Brandon Drake, Catalina Gomez Chapa, Kacey Hogg, Jayden Lewis, Aaron Miller, Ruby Peeples, A’nterious Scott, Dontavias Stanley, Ciara Steward, Amereia Thomas, Ke’yunna Thomas, David Tizeano, Caidence Trahan and Aidan Warren.

Second Grade:

Superintendent’s Honor Roll

De Vonte’ Benjamin, Anaya Campbell, Michael Celestine, Jaylen Cook, Landon Floyd,, Samantha Foreman, Grayson Gregory, Taylor Hardin, Tyreke Lady, Wilemina Leary, Donovan Massey, Shari Mitchell, Alexis Moody, Denim Orebo, Jarvis Solomon, Jaylin Solomon, London Stroud, Trinity Taylor and Demarea Warren.

Principal’s Honor Roll

Tahj Amerson, Tyler Bland, Jazmyn Canion, Da’Niya Carter, Ja’Mikael Davis, Miketavion Davis, Sir’Kenneth Davis Johnson, Dolce Delgado, Brandi Dyer, E’retrious Gus, Tanner Hederson, Jazzmynn Henson, Aariyanna Hernandez-Crochett, Markiel Judge, Mason Marange

Gabriel McKinney, Aleya Newman, Taylor Provost, Trinity Rine, McKenzie Roberts, Kamron Runnels, Jeremiah Rust, Alysen Vincent, Raven Wade, Stormi Whittlesey and E’mira Wood.

Honor Roll

Jasmynn Ashworth, Keirra Bailey, I’Honor Brackens, Miracle Cole, Jaylen Davis, Akiera Geral, Kenedee Gray, Camiria Gunartt Thompson, Jadin Hampton, Kaitlyn Houghton, Ledarius Howard, Tia Hughes, Ra’Shaun James, Shealee Lienhardt, Ke’Larryon McDonald

Johnniseia McGhee, Germilyn McGruder, Ke’Jayron Merritt, Jacob Rowland, Carlysia Simien, Jonathan Stewart, Angelina Vela, Miracle Watson and Robyn Young.

Third Grade:

Superintendent’s Honor Roll

Annaliese Blount, Ryan Clausius, Jacelyn Cook, Evelyn Jasso, David Lane, Derek Lopez, Benjamin Luna, Zachery Nation, Chloe Thomas-Hanlon, Matthew Toledo and Trinity Washington.

Principal’s Honor Roll

Kiersen Aldridge, Nathia Allison, Thunder Carpenter, Landyn Carter, Stephanie Cotton,, Nicholas Crosson, Jasmine Dankyi, Diego Davila, Jerriah Dugas, Laken Dyer, Adriana Francisco, Camron Fusilier, Rotanna Gilmore, Mario Gobert, Diamond Griffin, Jalynn Guillory, Dakota Gunter, Chasity Havener, Tariq Hudson, Jesiah Jones-Meyers, Johndrakique Leblanc, Da’morionne Leger, Sharon Lockett, Robin Lynch, Chassidie Mahfouz, Bailey Melancon, Brayden Michael, Makenzie Newberry, Ja’Lisa Newell, Alicia Parker, Katelyn Perry, Bill Raymo, Jose Reyes, Samara Smith, Geordai St Junious, Joshua Sterling,, Marquaries Traylor, Tristin Trero, Jessica Vela Zamarripa, Gavin Victoria, Edwiniqua, Washington, Kylie Williams and D’ayrrah Womack.

   

Honor Roll

Elliott Adams, Alishia Battles, Jaden Davis, Shyanne Fuss, Jay’lon Grant, Jeremy Howard, Da’ziya Hudson, Calek McRae, Jakeel Miles, Jovany Molina, Elijah Rodriguez, Pa’shonce Solomon, Andre’von Thomas and Christian Wallace.

Fourth Grade:

Superintendent’s Honor Roll

Ruby Ceasar, Torri Culpepper, Marqurious Garrett, Ja’Marion Gasaway, Augustine Gomez, Malena Sanchez, Sanaeya Spann, Ryu Wade, D’Mynie Watson and Donzell Williams. 

Principal’s Honor Roll

Ryan Bergeron, Aurora Brazil, Aniya Booker, Ruben Ceasar, La’Raeya Crochett, Natalie Davis, Angelina Elliott, Ryan Foreman, Shaela Forward, Davin Heard, Alexia Hernandez-Crochett, Coy Johnson, Heavan Lynch, Kelsy Miles, Natasha Negron, Mireya Perez, Asia Stewart, Da’Teirra Thomas, Dalton Tracy, Aisha Turner and De’Marcus Warren.

Honor Roll

Travarri Beasley, Bryanah Burnette, Jeremiah Gardner, T’era Garrett, Ania Jackson, Dakarion Judge, Ryan Landry, Anthony Morris, Isaiah Morris, David Robledo, Andrew Simon, Aaliyah Stewart and Diego Vazquez Laguna.

Fifth Grade:

Superintendent’s Honor Roll

Sidnye Antoine, Drayden Bradberry, Makenzie Brown, Trinity Brown, Miranda Carpenter, Trinity Garrett, Darian Hardin, Katie Hogg, Emily Houghton, Naomi James and Austin Russell. 

Principal’s Honor Roll

Alejandro Aguinga, Tony Armstrong, Joshua Arthur, Bailey Balismo, Chase Carpenter, Anahi Davila, Ethan Estrada, Michael Filion, Victoria Gallegos, Trinton Garrett, Keaiera Geral, Trent Guidry, Christian Mack, Taynesha Meyers, Laila Mitchell, Danielle Monnet, Aaron Norwood

Joanna Nunez, Paris Overstreet, Ke’Zayvier Richards, Jazmin Rico, Joseph Sias and Jalaysia Verdine.

Honor Roll

Gage Birmingham, Kami Bishop, Azlynn Blount, Tamyra Cook, Kara Forrester, Triniski Hayes, Aniah Henderson, Jadon Jones, Ian Klein, Tyreek McKnight, Chrislyn Pitre, Kierra Wallace, Jamall Warnell and Aaron Wight.