The following students were added to the 3rd six weeks honor roll at the LCMCISD:

Mauriceville Elementary

First Grade

All A

Kayleigh Elise Adams, Noah Jarrett Davis, Addison Jean Ezernack, Kolbiann Jane Fountain,

Bailey ReAnn Gorham, Erin Renee Grady, Daisy Lee Harvey, Carmen Ashley Hernandez,

Jayden Lane Holmes, Paysli Jean Hufford, Laura Leigh Hughes, Giselle Ibarra,

Kaitlynn Renea Jarreau, Claire Olivia Jowell, Beau Levi Latiolais, Braydon Anthony Lofton,

Grant Joseph Loupe, Madison Jeanne Loupe, Amelia Marie Miller, Slade River Nunnally,

Abigail Evelyn Pachuca, Tori Shayne Pannell, Wayne Riley Picklesimer, Harlee Ann Rach,

Robert Earl Anthony Seals, Hallie Nicole Smith, Natalie Nichole Smith, Dayne Kristopher Sunderland,

Holten Ray White, Sophia Alene White and Braden Michael Wilcox.

A/B

Christian Garrett  Beaumont-Ryan, Jace Alec Benton, Trinity Lynn Burchfield,

Thomas James Cooper, Parker Ann Donnaud, Chase Alan Guzman, Adrien Leigh Johnson,

Kylie Faith Laughlin, Aiden Keith LeJeune, Hayley Sue Long, Ayden Raymond Marrs,

Ashlynn Diane Mobbs, Clayton Richard Moore, Macy Carol Moore, Isabella Michelle Nicholas,

Graeson Kainalu Norwood, William Dystan Payne, Slaydon Ray Pevey, Luke Robert Scott,

Jade Amber Taylor, Zoe Nylene Winn, Isaac Wayne Woods and Alexia Naidine Wright.

Second Grade

All A

Kaden Hunter Boatman, Matthew William Brandenburg, Aidan Jeffrey Dubois, Justus Gates Fallon,Maggie Mae Fisher, Ethan Charles Fry, John Richard Goddard, George Caleb Hamilton,

Luke Joseph LeBlanc, Madison Grace Perkins and Jacob Casen Pierce.

A/B

Dylan Nicole Braxton, Brianna Lynn Burns, Dilon Alexander Cabrera, Ethan Michael Cart,James Dakota Ezernack, Clayton Alan Farwell, Cassia Louise Hanneman, James Steven Hebert,

Jane Beatriz Hernandez, Harry Hubert Hickman, Alex Todd Jackson, Keaton David Jones,Grace Julieanna Lampriez, Brieleigh Tristyn Lindley-Severns, Madison Ophelia Lund,Jonathan Roy Ly, Skylar Chyanne McCarver, Carson Robert McIlwain, Kaydence Paige Neiberger,Dakota Keith Pinner, Carley Isabelle Portie, Jace Landon Ramirez,Caleb Phillip Robin,Lanie Deanene Roff, Ronnie Noah Rosen, Kathryn Anita Louise Smith and Nevon Parker Terry.

Third Grade

All A

Bethany Marie Babb, Rayna Melynn Christy, Robert Joesph Cooke, Raygen Lynn Dunwoody,Breckin Dale Hanley, Harrison Blake Jowell, Kyden Nicholas Lyon, Zachary Tyler Revels,Abigail Lynn Shelly, Mia Grace Sunderland and Emily Grace Walters.

A/B

Jayden James Benton, Landon Ryan Boudreaux, Madison Lee Boudreaux, Addie Belle Branson,Jay Dail Briant, Lindse Micheal Crowson, Carolina Delacruz, Ethan Chase Gaspard,Lily May Greenwald, Lily Grace Harvey, Gracelynn Ann Hayes, Oliver J. Hughes,Dylan James Krummel, Norah Ruth LeBlanc, Luke Daniel McDow, Joncie Lee Miller,Hayden Wayne Moore, Tye Scott Moyer, William Dylan Payne, Riley Madison Permenter,Andrew Michael Smith, Roman Gabriel Spears, Mariska Nacole Steele, Caden Paul Steiert,Drake Ross Sturrock, Kayleigh Marie Sunday, Phoebe Ann Turner, Emily Renee’ Ward,Emma Beth White and Elaina Christine Young.

Fourth Grade

All A

Leyla Alexis Bonin, Paige Victoria Brown, Pierce Johnson Brown, Jace Desten Daigle,Charles Kenneth Davis, Evan Bryce Landry, Hallie Grace Maddox, Nicole Hope McCormick,Robert Bernard McKay, Kylie Mae-Louise Moyer and Brenner Zane Portie.

A/B

William Gannon Broussard, Johnney Lawrence Davis, Natalie Delafuente, Cayden Layne Dunwoody,Kaden Paul Flores, Topanga Rae Hebert, Bradley Cole Johnson, Devin Micheal LeBleu,

Kendal Paige Lockler, Preston Alex Lund, Taylor Alan McKay, Gracie Elizabeth Miller,Lane Allen Prouse and Paola Robles.

Fifth Grade

All A

Baylee Kathlene Bland, Emma Breanne Bridges, Logan West Denman, Kaitlyn Brianne Ewing,

Brandon James Frisbee, Matalyn Jene Hill, Hunter Kade Hoffman, John Caden Lockler,Bailey Grace Manning, Reanna Denise McKay, Jacob Kent Miller, Ethan Gene O’Banion,Dylan Tate Rogers, Madeline Elizabeth Sanderson, Layden Edward Webb and Kinley Rebecca Wolfford.

A/B

Jacob Allen Bergeron, Blaize Thomas Boram, Juli Marie Cabiness, Brianna Marcell Carreon,Samantha Delacruz, Angelica Espinoza, Andy Lloyd Guillory, Robert Young Hughes,Stella Marie Hughes, Gunner Jeremie Johnson, Kyra Renae Johnson, Matthew Alan Lindley,McKenneth Christopher Martin, Kayla Anne McCarver, Andrew David McDow, Keeli Marie Nicar,Justin Aaron Rainey, Dax Aidan Rodgers, Kori Rebecca Rushing, Ashlyn Jade Scott,

Matthew Ryan Sherwin, Kolbie Todd Sowell, Bethany Elizabeth June Spears, Haley Joe Taylor,Kyle Michael-Hans Warner, Timothy D Weaver and Alysa Elizabeth Weizenegger.

Little Cypress Elementary Honor Roll

First Grade

All A

McKarsyn Borel, Gage Frazier, Logan Frazier, Keegan Gonzales, Aubrey Levels, Joshua Prettyman, Taylor Rankin, Ovez Bheraiya, Damond Haywood, Jackie Madison Hudnall, Andy Qi, Gerardo Sanchez, Marshall Vaught, Santiago Vela, Asia Woodson, Maira Mishell Zambrano-Mendez, Brooklyn Hudson, Joshua Pelfrey, Anthony Rogillio, Griffin Scroggs, Rylan Vandiver, Shelby Veitch, Kylee Vincent, Ranger Ashworth, Annabelle Claybar, Cole Cooper, Addison Denton, Colt Dryden, Eden Frenzel, Cameron Jones, Jackson Jones, Reagan Jones, Cohen Kalena, Ella Metz, Cooper Palmer, Bay Reynolds, Davion Richardson, Ella Russell, Mallory Russell, Cooper Smith, Landen Ward, Ashton White, Caitlyn Williamson, Slaytter Cormier, Rae’Ona Dews, Landyn Doucet, Parker Freeman, Kandise Gusman, Jane Le, Thayleas Middlebrooks, Paisley Angelle, Lacey Cupp, Braylon Lewis, Maddox Manuel, Abbey Ong, Mattie Purgahn, Braden Wilson, Kaylie Killman, Lane Braus, Kaitlyn Dillard, Mason Jackson, Camaron Kelley, Hannah LeBlanc, Ian Loncon, Kelsi Riggs, Dayton Sterling and Calder Vercher.

A/B

William Freeman, Allora Braylin Martin, Javier Martinez, Josephine Thomassee, Olivia Walker, Gracie Day, Preston Smith, Teagun Wilson, Nickolas Hernandez, Amelia Hill, Bre’Asia Hunt, Marek Lloyd, Aiden Meeks, Zakary Morgan, Landon Ross, Rosalie White, Catelyn Wesson, Shalyn Bagley, Loren Bartholamew, Spencer Boyle, Andreya Fezia, Samantha Guidry, Marcus Smith, Colton Tarver, Jillian Hunt, Bryson Lucas, Diana Melton, Isaiah Watzlavik, Kinsey Dryden, Khloe Figgens and Kiley Reno.

Second Grade

All A

Hayden Curry, Kyndall Davis, Haidon Ellis, Jonah Fuller, Sydney Guidry, Angelica Guillory, Kyler Heathcoe, Sophie Henry, Isabella Ibarra, Briana James, Elias Jureidini, William Kratzer, Madison McConnell, Robert Moody, Camryn Nelson, Tyler Newell, Cailynn Nochols, Noah Pate, Lindi Perry, Carson Phelps, Karson Potter, Farhan Rahman, Ava Rambo, Landon Richards, Adrian Roberts, Blakeley Shugart, Jacquelyn Silver, Baylee Smith, Ella Stephenson, Jeremiah Swor, Brooke Tinsley, Payton Vance, Easton Vaughn, Gabriel Walker, Keylie Washburn, Anbyre Weatherly, Ava White and Evan Worster.

A/B

Caroline Arabie, Calie Brones, Taylor Bull, Reid Burman, Ayden Eaglin, Norman Elmore, Jessica Ferguson, Brendyn Fitzwater, Cameron Gerken, Zoe Henning, Zackery Hutson, Paloma Leon, Ja’Niya Lewis, Rylee Lofton, Mariunna Marsalis, Lanie Martin, Abby Moore, Deborah Powell, Asher Price, Dylan Savoy, Sadie Schroeder, Kacen Scott, Khia Snowden, Kayla Swiney, Kikiyo Tarver, Haytham Alhatri, Kaydence Coursey, Joel Cowart, Addyson Dryden, Carson Forester, Crystal Gonzalez, Landen Herrington, Kenidee Istre, Johnathan Lingo, Cecilia Martinez, Ri’Asia Nelson, Noah Pervan, Abrar Rahman, Emily Santos, Gracelynn Smith, Allis Stark and Troy Wellman.

Third Grade

All A

Emily Arrowood,  Amy Boaz, Parker Bruner, Vincent Corbell, Mallory Dollar, Edward Frenzel, Alli Gross, Sofia Harrison, Analisa Jennings, Jacob Longlois, Madison McDonald, Gabrielle Moore, Autumn Newcomb, Nial Patel, Trista Pelfrey, Jessica Ridout, Marissa Vaught, Kirstin Vincent, Emma Welch, Chloe Wells and Rhylan Wilson.

A/B

Abigail Beatty, Mia Davila, Paige Dubois, Brenna Gordon, Karlie Martinez, Samuel Palmer, Keely Parsons, Judah Pigg, Joanna Robertson, Cameron Tait, Shailee Watz, Rustyn Ackerman, Jessica Allen, Rachel Ammean, Alexzandria Archuleta, Jeremiah Arnold, Adrienna Edwards, Karlye Font, Carter Foreman, Abigayle Granger, Tylen Guillory, Nicholas McCall, Avery Odom, Mckenzie Olson, Elena Pancardo, Christine Qi, Braxton Rambo, Morgan Santos, Hillary Savoy, Kenlee Smith and Jordyn Struwe.

Little Cypress Intermediate School Honor Roll

Fourth Grade

All A

Mariah Kinsley Ammons, Cameron Shane Bilbo, Michael Coy Charrier, Alexis Eileen Chisum, Hannah Elizabeth Cook, Jaycie Leeanna Dronet, Laykin Ann Elmore, Braylee Kate Freeman, Noah John Fuller, Angel Emmanuel Gonzalez, Chloe Elyse Henry, Analia Esperanza Ibarra, Miranda Lee Keltz, Spencer Ray Logsdon, Dianna Danielle Lowe, Koen James Maddox, Allison Huong Mai, Angelina Marie Mulvaney, Dean Reece Reynolds, Noah James McKee Ridgaway, Dalton Lane Sims, Francesca Caia Thomassee, Lauren Ashley Tinsley, Ace Walton Vandervoort and Cole Thomas Watson.

A/B

Richard Joseph Ammean, Brooklyn May Cooper, Madalynn Faith Curry, Alex Olivia Fenton, Annabelle Marie Fisher, Trinity Elizabeth Fitzwater, Shaun Austyn Hallman, Hannah Elizabeth Hayes, Devin James Kay, Booklyn Sky Leonard, Ansley Gail Moore, Yuliana Faye Newell, Kenna Kate Peveto, Jacob Wesley Pollock, Jonathan Lee Rhodes, Damion Daks Riggs, Jordan Alexander Savoy, T J Anthony Segien, Natalie Rose Sulak, Alexis Mozell Thompson, Adolfo Angel Valdez-Sanchez and Camden Patrick Vercher.

Fifth Grade

All A

Presley Taylor Alexander, Kaden Michael Baugh, Garrison Wade Byerly, Madison Grace Campise, Alexis Nevaeh Lorraine Chesson, Umar Imtiaz Choudhery, Jenna Catherine Comeaux, Montana Marie DiLeo, Faith Lainie Dixson, Rebecca Elaina Forrester, McKenzie Raye Freeman, Gage Crowder Griffith, Eric Hinojosa, Abbigail Marie Hudnall, Stephen Joseph Lawrence, Kayden Rhyce Ledoux, Austin James Nichols, Brynna Michelle Parsons, Kaylee Karol Potter, Tracy Qi, Allie Angela Shaffer, Camdyn Grace Shugart, Camden McLain Smith, Preston Wayne Sullivan, Zoey Grace Swor, Hannah Elizabeth Tait, Rylea Gabrielle Tipton, Conner Maurianne Trawhon, Michael Son Vu and Destiny Christiana Davi Wells

A/B

Caleb Lee Adams, Teigin Alyssa Armstrong, Evan Michael Barborek, Mathew Shaun Billeaud, Kyle David Carline, Alexis Danyelle Coleman, Brock Edward Couture, Lily Grace Gericke, Hannah Marie Gilliam, Cassandra Elise Gordon, Kinzi Michelle-Denha Grutsch, Ma’Kayla Nicole Harris, Alyssa Jayde Herndon, Rylie Grace Hodges, Olivia Catherine Hogan, Tatum Gail Howard, Ashton Sean Landry, John Lucky LeGault, Carson Daniel Peet, Krissy Noelle Perry, Alyssa Briann Reed, Lydia Leann Rodgers, Ezavier Jason Smith, Annabel Mary Stephenson, Sarina A Tejani, Gary Lynn Tripp and Ashlyn Grace Wilson.

Mauriceville Middle School Honor Roll

Sixth Grade

All A

Logan Abshire, Michael Andrews, Justin Brister, Kimbir Cowgill, Kole Dominguez, Gracie Donnaud, Ethan Duhon, Elijah Hughes, Zachary Krummel, Cooper McGraw, Layne Pevey, Dakota Posey, Chelsea Robin, Austin Smith, Ryan Wesolowski, Justin Willey and Justin Wright.

A/B

Tanner Breaux, Madison Brinkley, Alexis Brown, Jackson Burke, Airik Cast, Katelynn Courmire, Joanna Daspit, Lizeth De La Fuente, Layne Dunbar, Ethan Ellis, Morgan Fisher, Logan Gaddis, David Garcia, Douglas Garcia, Nicholas Hanson, Carson Hayes, Simon Ingram, Tamra Jacquet, Madalyn Lewallen, Luther Lindley, Kaila Low, Isaac Maldonado, Crystal Malone, Ashlyn Miller, Traevin Nelms, Dustyn Parker, Kathy Reveles, Bella Rogers, Jesse Shelly, Faith Stanley, Chrislyn Strother, Keely Strother, Beau Wheat and Rylee Wiszman.

Seventh Grade

All A

Brett Burrows, Ryan Ford, Gavin Fountain, Jourdyn Jaume, Zoe Levens, Colton McIllwain, Shayla Milligan and Arianna Peveto.

A/B

Timothy Bahl, Cassie Blackmon, Cade Cogbill, Camron Chueca, Scout Denman, Joseph Fusilier, Kelsey Jordon, Justin Lee, Rylee LeVasseur, Anthony Nicholes, Christopher Rainey, Tyler Rhodes, Axl Rosen, Morgan Sonnier, Grace Tally, Caleb Weaver, Reagan Wolfford, Britney Wyatt and Taryn Young.

 

Eighth Grade

All A

Roberto Beaza, Loran Davis, Lauren Ewing, Maccoy Head, Geoffrey Hill, Andrea Howard, Kristian Ickes, Ethan Jackson, Lillian Johnson, Colt Lebleu, Enya Lopez, Sydney McGraw, Madison Murdock, Eli Peveto, Adam Pope, Gracie Simmons, Krystalynn Smith and Jordan Switzer.

 

A/B

Cade Babineaux, Jaxon Collier, Erika Cook, Maria Cornell, George Dearborn, Chance Dillon, Valerie Doucet, William Ellis, Maisie Fuselier, Rebecca Garrett, Taylor Gilbert, Caleb Gipson, J.T. Greer, Lain Harvey, Hunter Havard, Alec Hayes, Shawn Howard, Jenna Hutto, Dade King, Mason Martin, Sean Martin, Karlie Morgan, Shawn McKay, Brooklynn Nelson, Trinity Norwood, Kaytlyn Robin, Victoria Robinson, Monica Rodriguez, Randy Simmons and Brieanna Wheat.

Little Cypress Junior High

Sixth Grade

All A

Brayden Bloodworth, Grayson Brister, Spencer Brister, Isabella Cormier, Reese Cricchio, Oscar Dorantes, Saylor Dronett, James Evans, Chase Fisher, Bailey Frenzel, Miguel Gomez-Morales, Grace Gossard, Joshua Green, Anayeli Hernandez, Emma Kasti, Spencer Layman, James Love, Brianna Martinez, Nevaeh Montoya, Haley Ong, Julia Ong, Jace Peveto, Makayla Reeves, Brennan Roy, Jonathan Roy, Abby Sadler, Cameron S. Smith, Colton Smith, Madeline Stephenson, John Paul Sulak, Ayaan Tejani, Aidan Watson and Emily White.

A/B

Lakin Adkins, Alyssa Ammons, Tanner Ashworth, Blade Barlow, Aniken Borel, Brendon Brones, Jonathan Butler, Allyson Campbell,  Aadil Chakkiwala, Alana Craig, Haley Daniels, Rylie Dollar, Gracee Earnest, Karson Friar, Eric Garcia, Tiana Gonzalez,  Sierra Hanks, Aiden Lofton, Camden Morris, Katlyn Owens, David Patteson, Jonah Pigg, Avery Price, Brandarius Robinson,  Colton Slagle, Luke Spell, Junius Stevens, Faith Sutton, Alexis Thomas, Brycen Van Tassel, Corey Villa, Chelsea Weaver, Clifton Woodson and Wyatt Wozniak.

Seventh Grade

All A

Marcus Barlow, Ashley Boze, Carly Cogar, Melanie Cupp, Morgan Denman, Ruben Dorantes, Kiera Figgins, Jenna Garrison, Maxwell Greer, Kylie Gross, McKenzi Hillin, Avery Holland, Bryanna Lewis, Kayla Lingo, Chrisleigh Longlois, Gia Perez-Montoya, Hunter Perkins, Chelsea Perry, Nicki Qi, Robert Simpson, Jackson Smith, Payten Smith, Grayson Stacey, Jadyn Stack, Zachery Thompson, Kirbi Tiger, Stormie Ward, Darby Watson, Kyle White and Caitlin Woods.

 

A/B

Jared Ammons, Brady Babcock, William Bohn, King Bretenia, Sydney Bowman, Karli Choate, Khizar Choudhery, Ambrose Claybar, Tyler Comeaux, Chance Davis, Kodee Ferguson, Parker Hanks, Miyanna Harper-Kelly, Erica Haydel, Shaleigh Hebert, Dayla Hulsey, Brianna Humble, Ricki King, Britney Kirkland, Koleton LeDoux, Aubree LeJeune, Ethan McCollum, Colby Mendoza, Sydney Peet, Kylee Perry, Alexandra Ramos, Karly Ray, Shelby Smith, Kevin Thompson, Jayden Wilson and Elizabeth Wooley.

Eighth Grade

All A

Jordan Alexander, Sophie Boyd, Zach Casey, Morgan Dollar, Kati Foskey, Brianna Frenzel, Brandon Garrison, Rylie George, Austin Girouard, Emily Glover, Michaela Layman, Mallory Lisle, Rylee Locke, Danya Maradiaga, Raegan McAdams, Nick Mugleston, Dajha Myles, Kara Olson, Michelle Olson, Nyah Patel, Karly Rogers, Ty Shugart, Kace Smith, Daisy Sutton, Renna Toomey, Destiny Trower and Haley Votava.

A/B

Rachel Belcher, Bailey Bouley, Aiden Croaker, Collin Currie, Ryan Davila, Max Dileo, Hunter Fuselier, Molly Gericke, Brennon Girlinghouse, Justin Green, Mckenzie Guillory, Ashten Higginbotham, Joseph Kasti, Dawson Lowe, Ailania Mathews, Kayla Nichols, Reagan Odom, Christian Parish, Maggie Pigg, Ayden Price, Pierce Rendall, Seth Sartin,  Sukhjot Singh, Walker Smith, Akhil Tejani, Makayla Thomas, Morgan Weaver and Dani Wyatt.

Little Cypress-Mauriceville High School

Ninth Grade

All A

Katie Arabie, Kaitlin Avery, Carlee Borel, Abby Brown, Trenton Brown, Kelley Burgan, Jodi Cabiness, Cassidi Cowgill, Kayla Dean, Kennedy Dickerson, Keeley Durio, Haley Edwards, Skyler Ferguson, Kennedy Franklin, Sydney Garcia, Hunter Green, Paige Greer, Luke Hanson, Spencer Johns, Kaylee Kaufman, Emily Landry, Reanna Longmire, McCartney Miller, Hailey Perkins, Jacquelyn Perry, Rayce Piper, Lucas Russell, Callie Sattler, Heidi Shaffer, Hannah Sonnenberg, Ciela Spears and Aman Tejani.

A/B

Landon Alford, Shelbie Bell, Robert Burdette, Alexandria Dukes, Melvin Franklin, Sarah Gonzalez, Isabella Gray, Matthew Halliburton, Asjah Harper-Kelly, Alora Jones, Ashley Knight, Meredith LeBoeuf, Michael Lee, Tyler Miller, Tyler Naegelin, Kyndal Peco, Chelsey Pierce, Tristan Rhodes, Tae’ya Stevens, Meg Clark, Lydia Covington, Helena Daniels, Devyn Drake, Joseph Gaspard, Skylar Henry, James Ingram, Logan Lacour, Dalton Ledoux, Natalie Poulin, Janelle Rafeedie, Zachary Robin, Garrett Rountree, Hannah Taylor, Abby Thames, Emily Warner, Bristyn Willey and Dherin Wright.

Tenth Grade

All A

Connor Alexander, Theresa Beckett, Christina Berglund, Beau Bickham, Brandon Boaz, Haley Boudreaux, Cameryn Brinson, Mallory Bromley, Cierra Buckner, Alyssa Burmaster-McKellar, Abigail Cart, Davian Cormier, Victoria Crosson, Whitney Dearing, Seth Dronett, Makayla Dyer, Valen Elliott, Jennifer Ellis, Adam Feltman, Caleb Feltman, Hunter Fontenot, Chloe Garrett, Madeline Garrison, Kilon Gillis, Cody Girouard, Hope Henry, Phillip Hudson, Juliann Jennings, Jaden Lewis, Brianna Peck, Chandler Peveto, Shaela Roe, Sydney Smith, Hallie Stack, Caitlyn Sulak, Kayne Williams, Aaron Wilson and Isaiah Wilson.

A/B

Brett Bell, Chelsie Biano, Cade Bonin, Laura Clary, Christopher Cook, Lanie Crowson, Korey Davis, Taylor Doyle, Jennah Dumesnil, Halee Greene, Jenna James, Dalan Jones, Alora Lee, Parker Linscomb, William Love, Ethan Martin, Megan McKinley, Jade McMackin, Kallie McNabb, Makennah Moreland, Kaylee Pattillo, Zachary Pratt, Autumn Rendall, Julie Rice, Jessica Robertson, Hanna Sadler, Allisa Barclay, Dalton Bishop, Dalton Brock, Megan Brzezinski, Justice Butler, Amaan Chakkiwala, Logan Comeaux, Abigail Coppage, Chase Courtier, Dawson Denman, Wesley DeRamus, Garney Doucette, Haley Ebner, Heather Erwin, Colton Estes, Chelsey Henson, Ryen Howard, Osiel Ibarra, Bryce LeJeune, Kolby Perkins, Ja’Meiya Roberts, Keegan Shaver, Kristin Teague, Kayla Umbenhaur and Eric Walters.

Eleventh Grade

All A

Logan Brown, Rebecca Brown, Grace Chen, John Comeaux, Jareb De La Fuente, Chelsea Dickert, Kameron Foskey, Christian Fuselier, Vincent Hale, M’Kenzie Jones, Ryan Keszeg, Mitchell Lee, Angelle Martin, Nicole Mathis, Tyler McCorvy, Sarah Middlebrooks, Cameron Parker, Brandi Posey, Sydney Rogers, Brooke Tant, Tu Anh Taova, Jacob Thomas, Drake Trawhon, Marie Vezina and Courtney Webb.

A/B

Payton Bickham, Lauren Cox, Tyler Doyle, Brittany Dunbar, Alex Fitzgerald, Hope Gunn, Makenzie Hearn, Hannah Hodges, Sundas Imtiaz, Troy Kaufman, Bryden LeJeune, Jessica Longlois, Madison Miller, Mackenzie Murdock, Kacie Nichols, Lexxie Rosario, Brianne Russell, Morgan Tucker, Keely Vela, Grant White, Chase Williams, Brittany Bonin, Peyton Choate, Devin Fenner, Jeffrey Holland, Sierra Hudson, Cameron Kemp, Breanna Lacour, Layne Lewis, Kayla Mallett, Brooke Manuel, Madeline Moore, Kyle Nichols, Justice Peveto, Jake Portie, Samuel Ross, Robyn Steen, Gloria Stoll and Lea Wolff.

Twelfth Grade

All A

Alexander Borel, Sophie Braud, Bailee Burnett, Blake Cassidy, Amber Chandler, Courtney Chauvin, Morgan Collier, Caitlin Currie, McKenzie DiLeo, Sydney Eby, Blythe Ferguson, Chloe Fisher, Hannah Foreman, Pablo Garcia Alvarez, Alvin Garcia, Dylan Gruber, Allie Landry, Shrikara Murthy, Kender Myers, John Nichols, Andrew Pesek, Brianne Peveto, Jeanny Phillips, Courtney Pina, Jade Piper, Marissa Powell, Aaron Rose, Alexandra Saucier, Stephanie Simmons, Micah Spell, Triston Stringer, Abigail Turner, Amanda Warner, Alexander Willie, Molly Winfrey, Amanda Wyble and Ashley Young.

A/B

Kendall Arena, Carter Beck, Brianna Cart, Joaquin Chavez, Ciara Crooks, Adrianna Davis, Michaela Dorsey, Christopher Garber, Makenzi Hammer, Danyelle Hodges, Justin Journeay, Taryn LaCour, Marco Lucio, Macy Malin, Savanna Moore, Kylee Moreland, Josette Nimitz, Ethan Reed, Rebecca Sanford, Alexis Sezer, Eddie Shaw, Courtney Simmons, Mikaela Stegall, Corrie Terry, Zachary Thibodeaux, Lauren Walter, Kirstyn Weatherly, Jewell Weeks, Sabrina Welsh, Bailey Williams, Sarah Woods, Allyson Wray, Brittney Bergeron, Tyler Brack, Ashton Brock, Trey Carline, Callie Choate, Adrienne Fontenot, Alisha Fuss, Bailey Hext, Monica Jackson, Clint Jordan, Austin King, Blake LeBlanc, Zachary McCombs, Britnie Peck, Kazzie Portie, Jacob Powers, Georgia Robertson, Tanner Sanders and Garrett Sepulvado, Andrew Usie.