Honor Rolls
Little Cypress-Mauriceville CISD
4th Six Weeks

Little Cypress Elementary
First Grade
All A’s
William Barras, Jude Breaux, Brayden Corley, Colten Dillard, Justus Fuller, Samantha Hope, Mason Istre, Triston Pillette, Tillie Ramon, Jadon Singer, Avery Standley, Andrew Stark, Jude Burton, Breelyn Lemaire, Bailey Roberts, Tionne Armstrong Taylor Bean Caroline Claybar Caleb Cooley Ian Gomez Charley Jones Henley Kalena Samuel Mashaney Shalee Perkins Jaydon Perritt Georgia Silver Jada Smith Trent Smith Brock Vandervoort Kasen Vaughn, Joseandres Cardona, Brody Compton, Kendal Deloach, Kinlee Harris, Kambri Leblanc, Ashley Mai, Chealsie Marcantel, Emma Zylks, Kallie Baugh, Ruben Claro, Emilie Ferrell, Kamari Jackson, Dylan Trotti, Carson Campise, Brystol Castino, Jay Delk, Cheyenne Dickerson, Kaine Kendrick, Kyler Pancardo, Josie Permenter, Emmy Richards, Jannath Bhojani, Gabriella Hamilton, Asora Rahman,

A/B
Zoe Mena, Liliana Alvarez, Jeremy Cockerham, Jordan Hickman, Addalyn LeJeune, Alex Medley, Janariah Richard, Trais Williams, Gracie LeBouef Raihan Nibir Laney Reynolds Tristan Royer Summer Zimmerman, Noah Asbury, Keaper Elliot, Justin Ferrell, Bayleigh Garrett, Christopher Jannise, Bryce Lange, Bryce Manley, Fowler Mills, Isaiah Foreman, Jordan Hamilton, Malori Herrin, Ethan Jeanise, Ari May, Danariah Richard, Xavior Timoneri, Aurora Thrailkille, Jhay’den Allen, MaKayla Dougharty, Brayln Haure, Felix Ibarra, Lana Lawrence, J’lah Morris, Landen Carter, Juliana Duarte, Tu Huynh, Camryn Jarrell, Keyli Olvera Moran, Jamehson Ringer, Ja’Kendra Wysong, Atsuharu Yoshikawa

Second Grade
All A’s
Jaci Barfield, Luke Barras, Christian Carrillo, Matthew Carter, Gabriel Chisum, Tanner Cloud, Cynthia Cordova-Rubio, Hannah Crump, Hayden Cummings, Jackson DuBose, Brodie Fisher, Logan Forester, Wyatt Gericke, Mattison Glende, Madelyn Harding, Scarlett Hogge, Dyson Holton, Braydon Lampman, Paisley Lenz, Kasyn McCray, Konner McLarty, Jadyn Palmer, Sarah Park, Lauren Rickert, Cole Russell, Brett Smith, Anson Stark, Aubrey Temple, Karsyn Vaughan, Ursula Velasquez, Henry Welch, Wyatt Wilson

A/B
Colton Allen, Jordin Bull, Matthew Carter, Christopher Christensen, Donna Courtier, Aiden Drummond, Lance Elzner, Ronaldo Garcia, Shawn Garrett, Addison Jackson, Owen Jones, Kaitlyn Lester, Peyton Mangrum, Amelia McFatter, Jaydan Mills, Jonathan Minchew, Basar Nabil, Logan Odom, Matthieu Pitre, Brooke Richard, Deacon Rogers, Caleigh Sieber, Dallas Smith, Jackson Struwe, Victoria Sulak, Lilly Tarver, Kaitlyn West, Charlotte Workman, Morgan Worster, Elizabeth Armstreet, Luke Barras, Anna Beadle, Camilo Castillo, Geraldine Cepeda-Pina, Cayse Dougharty, Hailey Ellis, Addison Fredrick, Tyler Garcia, Leah Gerage, Roman Guidry, Rylan Jagneaux, Aleecia Levi, Kathryn Netterville, Delaney Prejean, Daphne Rabago, Brayden Ray, Kaylee Ray, Kassandra Ruiz, Jayden Sorenson, Keadon Tompkins, Aaron Tripp, Tyson White, Emma Williams

Third Grade
All A’s
Lane Braus, Anabelle Claybar, Lacey Cupp, Kaitlyn Dillard, Eden Frenzel, Kainen Hilliard, Jackie Hudnall, Paysli Hufford, Cameron Jones, Kinley LaCouture, Bay Reynolds, Davion Richardson, Mallory Russell, Cooper Smith, Rylan Vandiver, Maira Zambrano-Mendez

A/B
Layla Barlow, Ovez Bheraiya, Tessa Erickson, Andreya Fezia, Elijah Jacobo, Jackson Jones, Reagan Jones, Janet Le, Braylon Lewis, Andy Qi, Taylor Rankin, Sharmila Shuchona, Marshall Vaught, Kylee Vincent, Landen Ward, Caitlyn Williamson, Camron Cook, Colt Dryden, Gage Frazier, Keegan Gonzales, Camaron Kelley, Maddox Manuel, Tor’Shanti McDaniel, Cooper Palmer, Joshua Prettyman, Anthony Rogillio, Ella Russell, Gerardo Sanchez

Mauriceville Elementary
First Grade
All A
Khristyna Kay Alleman, Sarah Danielle Barnes, Katelyn Rae Belair, Jayslea Jo Bourdier, Hunter Peyton Brewer, Corban Michael Broussard, Carsen James Brown, Tristen David Capps, Dustin Garcia Castillo, Cole Cash Christy, Ryder Wayne Clausen, Alex Benjamin Courtier, Aadi Laine Day, Maverick Christian Falcon, Addyson Marie Farwell, Kyle Madden Frank, Paisley Faye Gorham, John Blaydin Hester, Heidi Mae James, Cyra Denae Johnson, Kyle Lucas Low, Rachel Grace McDow,
Lane Everett Moore, John Tomas Perez, Stephen Michael Primrose, Hunter Marcus Reeves, Rick James Rine, Thea Haidyn Nicole Savant, Olivia Eleanor Scheiderer, Ethan Alexander Stephens, Raelyn Nicole Stout, Bailey Paige Vandagriff, Lilah Nicole Walker, Jacob Bryan Walters, Greysen Wayne Weir, Addison Lousie Willson, Ace Michael Devan Wright, Hollie Lorraine Yarbrough, Fiarrah Syndah Young

A/B
Kenya Barrientos, Baylee Elizabeth Bonnin, Shaelaiyne Faythe Buckley, Adalynn Paige Burch, Christopher A’ Delos Santos Walker, Linzee JoLeigh Eddy, Maricela Bella Hernandez, Kaley Ibarra, Brayten Kade Moore, Greyson Scott Pinner, Kade Ryan Pruitt, Dylan Sauceda, Avery Marie Saucier, Madison Michelle Scott, Quin’Tryal Zaylan Simmons, Averie Nicole Vice, Jacee Ann Webb

Second Grade
All A
Bryson Matthew  Caskey, Kaden Elijah  Chesson, Keegan Garen  Crochet, Jaxon Wade  Daigle, Cash Glenn Delcambre, Jace Robert  Dillon, Cazador Hunter Michael  Edgerton, Ashtin Hunter  Fountain, Emma Lynn  Frisbee, Taylor Ann  Huckaby, Sophia Grace  Hutchison, Deeanna Jeanette Ruth Johnson, Michelle Khiev, Mayrena Elizabeth Klein, Brynnen Joseph  Manning, Louis Hunter  McClelland, Tyia Lenee’  McKnight, Jaxon Wyatt  McQuerry, Mileigh Sean  Miller, Aerin Carol Morgan, Addison Lynne Mouton, Connor Slade Murphy, Andrew Jacob Pachuca, Jacob Oliver Scheiderer, Nathan James Sherwin, Taylor Henley Simon

A/B
Memphis Ray Abshire, Maliah Grace Askari, Alysah Jade Bailey Gomez, Carson Michael Borel, Kayden Taylor Brack, Allison Nicole Brandenburg, Kendall Jane Braxton, Kynslee Kae Carpenter, Victor Castanon, Blaine Douglas Chandler, Braylen Le’Greg Childress, Dreyden Levi Cook, Ethan Tyler Courmier, Arelly  Delafuente, Cheyenne Beth Dowden, Gunner Charles Fry, Brenden Kole Gallier, Evan Lee Garza, Piper Leanne Gilley, Nathaniel Lee Grutsch, Katherine Grace Guerra,
Ashley Nicole Hagebusch, Damian Lee Haines, Breahna Mae Hargrave, Rebecka Annette Harris, Riley Nicole Heath, Jaylin Trevon Hoffpauir, Joseph Evan Keath, Aiden Neal Knight, Jacey Rayne Lanicek, Francis McKenna Latiolais, Hailey Anne Lloyd, Grayson Dean Marks, Peyton Reese Matthews, Nathan Bryan Oldbury, Ethan Bradlee Pope, Kaylee Marie Prouse, Autica Dashae Christia Ramirez, Paisley Elizabeth Reeves, Malaki Carter Robbins, Lance Michael Scott, Daniel Marvin Shoultz, Rilen Zackerei Sims, Kyleigh Jo Sowell, Trever Cash Trahan, Chloe Madison Walker, Reagan Nichole Weatherford, Edyn Rose White, Christopher Michael Zapata

Third Grade
All A
Noah Jarrett Davis, Addison Jean Ezernack, Jenna Faith Huckaby, Kaitlynn Renea Jarreau, Wayne Riley Picklesimer, Harlee Ann Rach, Braden Michael Wilcox

A/B
Kayleigh Elise Adams, Brookelyn Belle Barrow, Clayton Daniel Britt, Trinity Lynn Burchfield, Bryce Christopher Busby, Sadie Anne Causey, Liliana Nevaeh Dunbar, Kolbiann Jane Fountain, Alonso Garcia, Bailey ReAnn Gorham, Daisy Lee Harvey, Aaron James Hayes, Brooklyn Elizabeth Hudson, Laura Leigh Hughes,Riley Parker James, Adrien Leigh Johnson, Makenzie Renee Johnson, Claire Olivia Jowell, Alyssa R Juda, Kaylie Nicole Killman, Beau Levi Latiolais, Kylie Faith Laughlin, Luke Michael Levens, Haley Sue Long, Derek Luke Lopez, Grant Joseph Loupe, Madison Jeanne Loupe, Kaydence Nicole Manning, Jesalen Carmen Martinez, Carter Alan Measel, Ian Gregory Milam, Amelia Marie Miller, Clayton Richard Moore, Isabella Michelle Nicholas, Slade River Nunnally, Abigail Evelyn Pachuca, Tori Shayne Pannell, Slaydon Ray Pevey, Haylie Renee’ Robson, Katelyn Anne Runnels, Luke Robert Scott, Natalie Nichole Smith, Dayton Cole Jeremy Sterling, Alexandra Elaine Stutz, Dayne Kristopher Sunderland, Kiari Cruz Walsten, Holten Ray White, Sophia Alene White, Zoe Nylene Winn, Isaac Wayne Woods

Fourth Grade
All A
Matthew William Brandenburg, James Dakota Ezernack, Maggie Mae Fisher, Tucker Lee Floyd, Ethan Charles Fry, John Richard Goddard, George Caleb Hamilton, James Steven Hebert, Kathryn Anita Louise Smith

A/B
Fabiola Margarita Arreola, Aaron Michael Ballard, Kaden Hunter Boatman, Dylan Nicole Braxton, Dilon Alexander Cabrera, Haden Louis Causey, Kaylin Rae Clarke, Kandice Raylynn Corn, Justus Gates Fallon, Clayton Alan Farwell, Mason Layne Floyd, Kendall Adams Gordon, Sydney Opal Guidry, Cassia Louise Hanneman, Harry Hubert Hickman, Avery Ann Holley, Zackery Thomas Hutson, Alex Todd Jackson, Hunter Brice Johnson, Masen William Johnson, LeahNora LeeAnn Jourdain, Keotepie Khiev, Caitlyn MaKenzie Long, Madison Ophelia Lund, Skylar Chyanne McCarver, Carson Robert McIlwain, Kaydence Paige Neiberger, Dakota Keith Pinner, Carley Isabelle Portie, Caleb Phillip Robin, Lanie Deanene Roff, Ronnie Noah Rosen, Jeremiah John Rust, Nevon Parker Terry, Landon Blake Thompson, Laykin Renne’ Wallace, Lily Kamry Walters

Fifth Grade
All A
Baylee Jae Boatman, Rayna Melynn Christy, Oliver J Hughes, Luke Daniel McDow, Abigail Lynn Shelly, Andrew Michael Smith, Emily Grace Walters

A/B
Isabella Lynn Anderson, Jayden James Benton, Jacelyn Marie Cook, Robert Joesph Cooke, Lindse Micheal Crowson, Chase Thomas Deets, Raygen Lynn Dunwoody, Ethan Chase Gaspard, Autumn Rose Grant, Breckin Dale Hanley, Gracelynn Ann Hayes, Haden Christopher Johnson, Rylen Dwayne Johnson, Harrison Blake Jowell, Dylan James Krummel, Skylar Payge Lanicek, Norah Ruth LeBlanc, Carter Pate Leger, Zane Joseph Lopez, Melanie Elizabeth Martinez, Joncie Lee Miller,
Riley Madison Permenter, Joshua Shane Edward Powell, Nicholas Carrol Smith, Roman Gabriel Spears, Mariska Nacole Steele, Caden Paul Steiert, Kayleigh Marie Sunday, Emily Renee’ Ward, Emma Beth White, Elaina Christine Young

Little Cypress Intermediate
Fourth Grade
All A
Reid Allen Burman, Dawson Wayne Carpenter, Aylee Michelle Coleman, Kaymbree Nicole Coleman, Kyndall Jade Davis, Addison Lynae Dryden, Jessica Annalee Ferguson, Adison Ryli James, Briana Marie James, Elias James Jureidini, Paloma Leon, Rylee Elizabeth Lofton, Madison Kay McConnel, Tykeira Mone’ Montgomery, Farhan Rahman, Reece Allen Smith, Khia Lashae Snowden, EmmaKate Elizabeth Staton, Ella Mae Stephenson, Christina Lee Trani, Easton Tyler Vaughn, Keylie Taylor Washburn, Evan Scott Worster

A/B
Haytham Mahros Abubakr Alhatri, Calie Marie-Frances Brones, Jillian Reese Brown, Ethan Daniel Carlin, Makenzi Alyzabeth Cloud, Angel Monique Cooper, Dolce Marie Delgado, Cameron Ceylee Denmon, Matthew Lee Alan Dersham, Haidon Olan Paul Ellis, Melia Lynn Farmer, Samantha Leanne Foreman, Carson Scott Forester, Jonah Jase Fuller, Ryan Pattawee Garcia, Kyler Lathon Gardovsky, Crystal Anahi Gonzalez, Sydney Laken Guidry, Jazel Rosa Guilbeaux, Kyler Hunter Heathcoe, Sophie Grace Henry, Isabella Josette Ibarra, Isabella Vera Ihle, Kennedy Paige James, Hailey Elizabeth Johnson, William Ray Kratzer, Khloe McKenzy Lacouture, Evelyn Mares, Karol Raya Martinez, Heidi Brooke McCombs, Madison Marie McGuire, Tayten Michael Merritt, Aydan Miguel Montoya, Robert Gregory Moody, Abby Elise Moore, Ri’Asia Johnee Nelson, Tyler Deiondre Newell, Cailynn Ashley Nichols, Jace Leon Pelt, Lindi Nicole Perry, Carson Lee Phelps, Jacob Casen Pierce, Karson Scott Potter, Abrar Rahman, Ava Gabrielle Rambo, Landon Bryan Richards, Adrian Brady Roberts, Emily Christine Santos, Kacen Rayvon Scott, Blakeley Ardin Shugart, Jacquelyn Paige Silver, Jackson Douglas Singer, Kaiden James Skiles, Allie Nicole Stark, Dora Alexandra Dawn Stone, Kayla Marie Swiney, Jeremiah Jacob Swor, Kikiyo Marie Tarver, Gage Truman Thomas, Brooke Ann Tinsley, Alissa Leigh Tripp, Payton Gracee Vance, Gabriel Everitt Walker, Kai Mechelle Welch, Ava Grace White

Fifth Grade
All A
Rustyn Louis Ackerman, Jessica Nicole Allen, Emily Nicole Arrowood, Mallory Grace Dollar, Edward Brice Frenzel, Abigayle Grace Granger, Alli Krystine Gross, Sofia Angelina Harrison, Analisa Rose Jennings, Jacob Dylan Longlois, Karli Renee Martinez, Gabrielle Elizabeth Moore, Autumn Rose Pearl Newcomb, Mckenzie Faith Olson, Keely Jade Parsons, Nial Prakash Patel, Trista Jade Pelfry, Christine Qi, Jessica Erin Ridout, Matthew Nicolas Russell Toledo, Marissa Linn Vaught, Kirstin Gayle Vincent, Parker Aiden Watkins, Emma Rose Welch, Chloe Reece Wells, Rhylan Abby Madisson Wilson
A/B
Logan Avery Adams, Rachel Julianne Ammean, Derion Gabriel Andrus, Jeremiah Christopher Arnold, Daigen James Ashabranner, Kendall Renee Basham, Abigail Hope Beatty, Amy Elizabeth Boaz,  Ethan Tyler Coleman, Vincent Clark Corbell, Mia Nykol Davila, Knox Tiger DeBlanc, Paige Alexis Dubois, Devin Michael C Dunmon, Karlye Jayne Font, Carter Lane Foreman, Sawyer Charles Gardner, Brenna Rose Gordon, Olivia Grace Hudnall, Carlos Jacobo, Mary Catherine Landry, Kolton Michael Marple, Madison Maurelle McDonald, Avery Sophia Odom, Allee Nacole Palmer, Jaydon Thomas Palumbo, Elena Jane Pancardo, Alicia Leighann Parker, Laci Lynn Perry, Braxton Jay Rambo, Zachary Tyler Revels, Presley Paige Rives, Addison Grace Russell, Morgan Elizabeth Santos, Parker Allen Seago, Simra Shahab, Elizabeth Isabell Smith, Kenlee Marie Smith, Autumn Elise Snyder, Jordyn Claire Struwe, Cameron Hayden Tait, Shailee Morgan Watz, Alantheon DeJuan Winn, Hudson Dean Wright, Jonathan Edward Yeager

Little Cypress Junior High
Sixth Grade
All A
Mariah Ammons, Cameron Bilbo, Alexa Bridges, Lilyan Byrd, Michael Charrier, Alexis Chisum, Savannah Crabtree, Keleigh Dixson, Jaycie Dronet, Laykin Elmore, Dillon Estilette, Annabelle Fisher, Braylee Freeman, Justin Gardner, Angel Gonzalez, Chloe Henry, Devin Kay, Miranda Keltz, Brooklyn Leonard, Spencer Logsdon, Dianna Lowe, Allison Mai, Kenna Peveto, Dean Reynolds, Jonathan Rhodes, Dalton Sims, Makinzi Stevens, Francesca Thomassee, Ace Vandervoort, Camden Vercher, Cole Watson

A/B
Jaren Battles, Ryan Bergeron, Isabela Bernal, Samantha Bohn, Audrey Bonnette, Penelope Brock-Hogge,  Alyssa Brown, Mason Burke, Mason Butler, Baylon Compton, Hannah Cook, Madalynn Curry, Grace Daniels, Coy Darby, Terrion Dove-Brown, Devon Dukes, Kayley Dyer, Landen Ellis, Alicia Feliciano, Torrion Fezia, Ryan Foreman, Noah Fuller, Bailey Garrison, Braydon Guillory, Davin Heard, Anna Higginbotham, Analia Ibarra, Dylan Istre, Dawson Lampman, Ty’Teirra Lane, Alexander Le, Braiden Lilyquist, Ansley Moore, Christian Moreno, Yuliana Newell, Eli Perry, Laila Perry, Isiah Picard, Caira Pierce, Jaslynn Platt, Nathaniel Rabago, Bailee Rogers, Krista Romine, Reese Rutledge, Aubrey Smith, Brenon Smith, Phoenix Smith, Memphis Stone, Natalie Sulak, Lauren Tinsley,  Abigayle Toledo, William Tubbleville, Trejo Villeda, Peyton Welch, Trinity West, Ty-Hayden Wiles, Brady Wright

Seventh Grade
All A
Presley Alexander, Evan Barborek, Garrison Byerly, Madison Campise, Alexis Coleman, Jenna Comeaux, Madison Corbell, Montana DiLeo, McKenzie Freeman, Gage Griffith, Alyssa Herndon, Abbigail Hudnall, Jacob Johnson, Jacie Metreyeon,  Austin Nichols, Brynna Parsons,  Kaylee Potter, Tracy Qi, Allie Shaffer, Camdyn Shugart, Camden Smith, Preston Sullivan, Rylee Tipton, Conner Trawhon, Michael Vu, Baylee Wheeler

A/B
Evelyn Aldaco, Alissa Angelle, Teagin Armstrong, Slayde Barker, Kaden Baugh,  Alayna Booker, Elizabeth Brown, Brianna Carreon, Rebecca Carrigan, Tiffany Cates, Blake Clingaman Taylor Cormier, Brock Couture, Eric Davila, Cam Davis, Hunter Denman, Carlee Dupuy, Rebecca  
Forester, Hannah Gilliam, Cassandra Gordon, Kinzi Grutsch, Jonathon Guilbeaux, Andy Guillory, Rylee Hargroder, Ma’Kayla Harris, Rylie Hodges, Olivia Hogan, Tatum Howard, Justin James, Bentley Keil, Destiny Knox, Icesynce Laird, Ashton Landry, Stephen Lawrence, John LeGault, Halle Lewis, Eduardo Mares, Brandon Martin, McKenneth Martin, Peyton Martinez, Aaron Norwood, Colby Ortego, Krissy Perry, Brianna Phillips,Bradley Powell,  Raniyah Richardson, Zoe Ryan, Aleisia Sezer, Aniah Simpson, Ezavier Smith, Annabel Stephenson, Hannah Tait, Sarina Tejani, De Aisia Tippins, Nathan Vo, Alysa Weizenegger, Kadence White, Ashlynn Wilson, Jaycie Wilson, Neely Wozniak

Eighth Grade
All A
Landon Acord, Semma Alhatri, Tanner Ashworth, Grayson Brister, Spencer Layman, Travis Love, Colton Smith, John Paul Sulak, Aidan Watson

A/B
Lakin Adkins, Alyssa Ammons, Aniken Borel, Spencer Brister, Brendon Brones, Jonathan Butler, Robin Courmier, J’Ana Courtier, Reese Cricchio, Haley Daniels, Aurianna Davis, Rylie Dollar, Saylor Dronett, James Evans, Chase Fisher, Cole Freeman, Bailey Frenzel, Karson Friar, Grace Gossard, Joshua Green, Anayeli Hernandez, Jacob Jackson, Jonathan Janise, Emma Kasti, Hayden Lester, Aiden Lofton,  Brianna Martinez, Camden Morris, Katlyn Owens, Jace Peveto, Brennan Roy, Jonathan Roy, Cameron Smith, Luke Spell, Madeline Stephenson,  Ayaan Tejani, Ariah Washington, Clifton Woodson

Mauriceville Middle School Honor Roll
Sixth Grade
All A
Paige Brown, Pierce Brown, Jace Daigle, Charles Davis, Johnney Davis, Cayden Dunwoody, Kimberly Goddard, Sarah Hormell, Bradley Johnson, Garrett Kuykendall, Evan Landry, Devin LeBleu, Hallie Maddox, Nicole McCormick, Gracie Miller, Austin Peveto, Paola Robles, Janessa Sponsler-Vazquez

A/B
Alexandria Abshire, Wesley Arabie, Baylei Barrow, Alyssa Bland, Leyla Bonin, Tristen Bryant, Natalie Delafuente, Emily Erway, Zackarie Evans, Topanga Hebert, Abigail Hooks, Adrianna Johnson, Garacie Johnson, Peyton Johnson, Carson Jones, Hannah Lemons, Kevin Low, Jody Mancil, Robert McKay, Taylor McKay, Brooks Pattillo, James Peacock, Jadee Perez, Brenner Portie, Madeline Powell, Lane Prouse, Koltin Robertson, Lanie Rodgers, Caden Roy, Kylah Thibodeaux, Victoria Tucker, Hannah Vidalier, Mya Warnken, Caden Welch, Cydnee Young

Seventh Grade
All A
Jaycie Benton, Alexis Chesson, Tryce Duclion, Brandon Frisbee, Stella Hughes, Bailey Manning, Andrew McDow, Jacob Miller, Keeli Nicar, Alexandria Passmore, Dax Rodgers, Kori Rushing, Kolbie Sowell, Aubrie Williams, Kinley Wolfford

A/B
Allie Allbritton, Jacob Bergeron, Baylee Bland, Emma Bridges, Jacob Burman, Juli Cabiness, Madelyn Cochran, Bryson Collier, Katlyn Daniels, Samantha Delacruz, Logan Denman, Brooke Dillon, Kaitlyn Ewing, Taliyah Ferman, Kylie Ford, Rylee Freeman, Nathaniol Garza, William Haley, Cade Hamilton, Kaylee Hardin, Kasey Head, Ashton Hebert, Matalyn Hill, Lexus Hoffpauir, Brentley Hormell, Kyle Huckabee, Kylie Huff, Robert Hughes, Lezlee Hutson, Kaywen Johnson, Ian Klein, Landen Knapp, Kyley Lachney, Caden Leffew, Matthew Lindley, Kayla McCarver, Reanna McKay, Makenzie Meulemans, Katerina Mires, Madison Myers, Ethan O’Banion, Justin Rainey, Klaeb Roe, Zade Roy, Ashlyn Scott, Matthew Sherwin, Jimena Solis, Bethany Spears, Cody Steiert, Ashton Sumpter, Richard Sunday, Destiny Tanketsley, Haley Taylor, Jaiden Trussell, Timothy Weaver, Layden Webb, Karina Zuniga

Eighth Grade
All A
Madison Brinkley, Jackson Burke, Joanna Daspit, Lizeth De La Fuente, Kole Dominguez, Layne Dunbar, Logan Gaddis, Kyliejo Goodman, Tyler Haley, Tamra Jacquet, Zackary Kerr, Mandalyn Lewallen, Cooper McGraw, Ashlynn Miller, Layne Pevey, Destini Robertson, Chelsea Robin, Bella Rogers, Jesse Shelly, Austin Smith, Shane Talbert, Ryan Wesolowski, Rylee Wiszmann, Justin Wright

A/B
Michael Andrews, Justin Brister, Mark Brown, Airka Cast, Kynan Clarke, Caroline Coudrain, Katelynn Courmier, Kimbir Cowgill, Heaven Cox, Morgan Fisher, David Garcia, Douglas Garcia, Shayleigh Gibbs, Madelyn Griffin, Nicholas Hanson, Carson Hayes, Elijah Hughes, Simon Ingram, Rayvin Jourdain, Benjamin Krieger, Zachary Krummel, Greysen Kuykendall, Luther Lindley, Kaila Low, Isaac Maldonado, Crystal Malone, Reginaldo Mendoza, Rayvyn Peveto, Sierra Powell, Erica Simpson, Faith Stanley, Trinity Stensaker, Faith Sutton, Luca Van Huis, Beau Wheat

Little Cypress-Mauriceville High School

Ninth Grade
All A
Caylee Aleman, Noah Bonnette, Ashley Boze, John Bundoc, Camron Chueca, Carly Cogar, Brenden Conn, Morgan Denman, Matthew Erb, Kiera Figgins, Gavin Fountain, Collin Freed, Maxwell Greer, Shaleigh Hebert, Avery Holland, Hayley Hollie, Dayla Hulsey, Elizabeth Johns, Declan Kendall, Aubree Lejeune, Zoe Levens, Bryanna Lewis, Chrisleigh Longlois, Matthew Lopez, Jenna MCCorvy, Colton McIlwain, Hunter Perkins, Chelsea Perry, Karly Ray, Jackson Smith, Shelby Smith, Jadyn Stack, Brice Sylestine, Kevin Thompson, Darby Watson, Caitlin Woods

A/B
Blake Allbritton, Jared Ammons, Brady Babcock, Timothy Bahl, Abby Barborek, Marcus Barlow, Cassie Blackmon, Sydney Bowman, Matthew Brown, James Bukowsky, Brett Burrows, Brielle Butler, Karli Choate, Alex Cisneros, Cade Cogbill, Tyler Comeaux, Melanie Cupp, Scout Denman, Ruben Dorantes, Malachi Dumas, Austin Felice, Kodee Ferguson, Carlos Flores Romero, Hunner Font, Ryan Ford, Jenna Garrison, Kylie Gross, Joseph Guin, Parker Hanks, Slade Hargraves, Miyanna Harper-Kelly, Rhys Howeth, Francisco Jaramillo, Jourdyn Jaume, Aaron Jones, Ricki King, Stephan Kusek, Justin Lee, Amber Lester, Rylee LeVasseur, Taryn Matthews, Breeana Mays, Ethan McCollum, Ethan McKay, Colby Mendoza, Anthony Nicholas, Julian Oceguera, Hannah Parry, Kylee Perry, Christopher Rainey, Tyler Rhodes, Kaylee Richardson, Brianna Richie, Samuel Ridout, Shawn Schoolcraft, Trace Shannon, Robert Simpson, Payten Smith, Mason Sterling, Grace Tally, Haylee Wheeler, Ethan White, Kyle White, Reagan Wolfford, Tye Wright-Myers

Tenth Grade
All A
Roberto Baeza, Rachel Belcher, Mason Coppage, Loran Davis, Morgan Dollar, Lauren Ewing, Brianna Frenzel, Brandon Garrison, Rylie George, Emily Glover, Maccoy Head, Julia Iles, Michaela Layman, Krystal Lester, Raegan McAdams, Nicholas Mugleston, Madison Murdock, Dajha Myles, Dajhaun Myles, Adrienne Norris, Kara Olson, Eli Peveto, Karly Rogers, Ty Shugart, Gracie Simmons, Daisy Sutton, Jordan Switzer

A/B
Kooper Abernathy, Jordan Alexander, Raul Alvarado, Lorenzo Arteaga, Gabriela Bell, Bailey Bouley, Emily Brook, Anna Broussard, Raley Broussard, Erica Burr, Zachary Casey, Dylan Chambers, Ethan Childress, Jaymee Craven, Aidan Croaker, Chance Dillon, Kelsey Dyson, Joshua Erb, Kati Foskey, Hunter Fuselier, Brennon Girlinghouse, Austin Girouard, Justin Green, Caroline Guayante, McKenzie Guillory, Jaquelyn Henderson, Ashten Higginbotham, Geoffrey Hill, Timothy Hoosier, Andrea Howard, Ethan Jackson, Colt Lebleu, Mallory Lisle, Derrick Martin, Hope Martin, Bethany Martinez, Cyntia Mata, Kathryn McElroy, Sydney McGraw, Kaytlynn Milam, Karlie Morgan, Victoria Murphy, Thomas Nguyen, Kayla Nichols, Trinity Norwood, Justus O’Quinn, Reagan Odom, Michelle Olson, Nyah Patel, Danielle Pelt, Adam Pope, Blake Pruitt, Julian Purgahn, Sean Rapp, Elijah Ridout, Kaytlyn Robin, Victoria Robinson, Seth Sartin, Tegan Shepherd, Darian Simmons, Kace Smith, Shelby Smith, Walker Smith, Bethany Stewart, Akhil Tejani, Jack Tindel, Renna Toomey, Cade Trahan, Alexis Trichell, Destiny Trower, Devin Weaver, Morgan Weaver, Alexandra White, Kailey Williams, Nicholas Wilson, Dani Wyatt, Miguel Zambrano

Eleventh Grade
All A
Katie Arabie, Kaitlin Avery, Kalan Bonnette, Abbey Brown, Kelley Burgan, Jodi Cabiness, Cassidi Cowgill, Kayla Dominguez, Haley Edwards, Kennedy Franklin, Reagan Hambrick, Tyra Haywood, Mayra Hernandez, Ryder Huffman, Spencer Johns, Emily Landry, Dalton Ledoux, Reanna Longmire, Jacie Miller, Tyler Miller, Garrett Rountree, Callie Sattler, LuYang Sun

A/B
Michael Ashton, Brayden Babineaux, Christopher Bilbo, Marlee Bird, Carlee Borel, Jathen Bradburry, Trenton Brown, Bradley Brzezinski, Robert Burdette, Julian Celestino Rodriguez, Daniel Cryer, Kayla Dean, Kennedy Dickerson, Devyn Drake, Alexandria Dukes, Lillian Fair, Justin Ferguson, Skyler Ferguson, Sydney Franklin, Cole Frost, Joseph Gaspard, Sarah Gonzalez, Hunter Green, Malik Griffin, Matthew Halliburton, Luke Hanson, Thomas Holland, Caitlyn Janise, Loryn Johnson, Michael Johnson, Alora Jones, Kaylee Kaufman, Olivia Keltz, Donald Killian, Ashley Knight, Lara-Marie Kunz, Darren LeBlanc, Taylor Malone, Kaitlin Malveaux, Toby Marceaux, Jessica McLain, McCartney Miller, Dameon Morris, Devontae Nash, Andi O’Neal, Caden O’Quinn, Danielle Paul, Joli Paul, Kyndal Peco, Jacquelyn Perry, Rayce Piper, Maleesa Potter, Natalie Poulin, Cole Puckett, Janelle Rafeedie, Wen Rao, Tristan Rhodes, Erik Robles, Caitlyn Robson, Lucas Russell, Megan Salinas, Reid Saperstein, Heidi Shaffer, Lakiya Smith, Shelby Smith, Hannah Sonnenberg, Ciela Spears, Dalton Teeler, Aman Tejani, Bailey Thibodeaux, Jonee Villanueva, Jacob Webb, Isa Weizenegger, Kaylee White, Samir Zambrano

Twelfth Grade
All A
Kenya Anderson, Theresa Beckett, Beau Bickham, Brandon Boaz, Cade Bonin, McKenzie Branson, Cameryn Brinson, Cierra Buckner, Abigail Cart, Laura Clary, Makayla Dyer, Valen Elliott, Adam Feltman, Caleb Feltman, Hunter Fontenot, Chelsea Gardner, Chloe Garrett, Madeline Garrison, Cody Girouard, Hope Henry, Madelynn Hill, Jolynn Homin, Daniel Iles, Thomas King, Jaden Lewis, Parker Linscomb, William Love, Luke Marshall, Ethan Martin, Megan McKinley, Kallie McNabb, Makennah Moreland, Kaylee Pattillo, Brianna Peck, Chandler Peveto, Zachary Pratt, Lane Rapp, Jessica Robertson, Keegan Shaver, Brianna Smith, Sydney Smith, Hallie Stack, Caitlyn Sulak, Kayla Umbenhaur, Kayne Williams, Aaron Wilson

A/B
Connor Alexander, Jeremiah Armstrong, Brett Bell, Chase Bergeron, Christina Berglund, Mariah Blair, Taia Blanchard, Julia Bonura, Haley Boudreaux, Vance Bourg, Mallory Bromley, Megan Brzezinski, David Burgin, Alyssa Burmaster-McKellar, Patrick Coleman-Bell, Logan Comeaux, Abigail Coppage, Malerie Corbell, Chase Courtier, Matthew Cox, Victoria Crosson, Korey Davis, Whitney Dearing, Garney Doucette, Taylor Doyle, Jennah Dumesnil, Breana Dyson, Jennifer Ellis, Drake Estilette, Jordan Garcia, Ashlynn Girlinghouse, Halee Greene, Ronald Guillory, Kelsey Harvey, Brent Hebert, Rikki Hinojosa, Phillip Hudson, Kaitlyn Huff, Osiel Ibarra, Dalan Jones, Matthew Kline, Matthew Kresser, Alora Lee, Kaiden Martin, Jade McMackin, Tyler Miller, Dalton Newman, Bailey Noah, James Prater, Alex Reed, Matthew Reiley, Autumn Rendall, Julie Rice, Ja’Meiya Roberts, Yoan Robles, Shaela Roe, Sh Kalya Rogers, Ayson Simmons, Chance Stanley, Kristin Teague, Katelyn Usie, Taylor Vaughns, Eric Walters, Jordan Wheat, Cynthia Williams, Isaiah Wilson